JBL Stage 402

Kód tovaru: STAGE_402
JBL CarAudio
Buďte prvý, kto ako prvý napíše recenziu
29,99 €

JBL Stage 402 100mm koaxiálne reproduktory • Veľmi dobrý pomer cena/výkon • 20W RMS / 60W Max. • Citlivosť: 85dB • Vstrekovaná polypropylénová membrána • PEI vyvážená membrána tweetera • Piezoelektrický supertweetern • Cena za set

Hľadáte ideálny komponent ? Navrhneme vám zostavu na mieru!

jbl-by-harman-logo

 

Prednosti série JBL Stage

- Ideálne riešenie, ako za "malý peniaz" zlepšiť zvuk OEM fabrických reproduktorov
- Napriek nízkej cene JBL Stage série - zvukovo patria k tomu najlepšiemu v Entry Level vstupnej kategórii
- Polypropylénové basové membrány majú rýchlu odozvu 

     

 bulb-button2 O sérii STAGE:

 Za skvelý zvuk nemusíte nevyhnutne vyhodiť veľa peňazí. Koaxiálne a komponentné reproduktory série Stage prinášajú so skvelým pomerom cena/výkon "značkový" zvuk JBL. Polypropylénové membrány poskytujú solídny základ basových a stredných frekvencií a PEI vyvážené kupolovité výškové reproduktory dopĺňajú kompletný zvukový rozsah ostrými, špičkovými frekvenciami. Reproduktory série Stage sú dostupné v štandardných veľkostiach a typoch: 130mm / 165mm / 6"x8" a 4"x6" / 6"x9" 3-pásmové / komponentné a koaxiálne. Reproduktory série Stage sú ideálnym počiatočným krokom výmeny vašich továrenských reproduktorov v automobile.

    

Vlastnosti :

Vstrekovaná polypropylénová membrána
Polypropylénová membrána woofera je navrhnutá pre skvelú tuhosť a citlivosť. Výsledkom je zvýšený nízkofrekvenčný výstup a bohatší, robustnejší hudobný charakter.

PEI vyvážená kupola tweetera
Polyetherimidové tweetery poskytujú zvýšené spracovanie výkonu, účinnosť a znížené skreslenie pre hladký, priestorový zvuk a hladký prechod medzi strednými a vysokými frekvenciami.

Piezoelektrický supertweeter
V spojení s PEI vyváženým tweeterom, trojpásmový reproduktor Stage 9603 pridáva piezoelektrický supertweeter pre presnejšiu definíciu vysokofrekvenčných rozsahov.

Dostupná cena
Reproduktory série Stage poskytujú skvelý zvuk JBL za skvelú cenu. Sú dostupné v štandardných rozmeroch, poskytujú pre milovníkov hudby výmenu továrenských reproduktor za prijateľnú cenu.

Parametre:

 Model

 JBL Stage 402

 Membrána: Priemer / Materiál

 100mm / Polypropylén s gumovým závesom

 Typ

 Koaxiálne reproduktory

 Montážna hĺbka

 - -

 Výkon RMS / MAX

 20W / 60W

 Citlivosť

 85dB

 Frekvenčná odozva

 80Hz - 20kHz

 Impedancia

 4 Ohmy

 Balenie obsahuje

 1x pár koaxiálnych reproduktorov
 8 montážnych skrutiek
 Návod na obsluhu

button-produktovy-special-b

button-facebook-trinastybutton-twitter-trinastybutton-google-plus-trinasty    button-quatro-splatky-trinasty    button-heureka-overene-zakaznikmi-trinasty   sobotne-dorucenie-v-sobotu-trinasty-button

Facebook