Prečo nakupovať u nás

trinasty-hifi-showroom-eshop 

SORTIMENT A CENY

Portfólio tovaru sa snažíme postaviť na osvedčených modeloch, pričom aj u renomovaných výrobcov prihliadame na čo najvýhodnejší pomer cena/kvalita. Ak Vás zaujal tovar, ale inde ste našli nižšiu cenu – kontaktujte nás. Avšak nezabudnite, že všetok náš tovar je z oficiálnej distribúcie, so slovenskou zárukou, čo nám rozhodne sťažuje možnosť konkurovať internetovým predajcom s pochybným dovozom.

PODPORA  OFICIÁLNEJ DISTRIBÚCIE

V snahe poskytnúť zákazníkovi čo najnižšiu cenu ponúkajú  niektorí internetovskí predajcovia tovar pochybného pôvodu. U nás sa Vám to nestane! Všetok tovar je z oficiálnej slovenskej distribučnej siete, čo znamená že má plnú slovenskú záruku, slovenský návod a možnosť využiť záruku buď u nás, alebo, ak je to pre Vás výhodnejśie - v ktoromkoľvek  záručnom servise tej - ktorej značky. Na všetok tovar zakúpený u nás poskytujeme min. 24 mesačnú záruku. Na vybrané druhy však platí  3 až 5 rokov,prípadne doživotná záruka. Reklamácie vybavíme v najrýchlejšom možnom čase. Pri vybranej skupine výrobkov Vám tovar vymeníme za nový.

V prípade e-shopov s neoficiálnym dovozom riskujete, nielen chýbajúci SK návod, ale aj SK menu prístroja, dlhé dodacie doby a máme skúsenosti , že veľakrát musíte reklamovaný tovar zasielať do zahraničia. Nič z toho sa u nás nemôže stať !

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE PRE NÁS PRVORADÁ

Potrebujete poradiť pri výbere tovaru ? Potrebujete viac informácií o produkte? Neváhajte a kontaktujte nás. Na viacerých miestach nášho obchodu sú kontakty...e-mail, mobil, pevná linka, formulár, kde môžte znechať svoj dotaz...sme Vám vždy k dispozícii. Poradíme Vám, či daný výrobok pri Vašich požiadavkach je tá správna voľba. Zákupený výrobok Vám dopravíme domov, ak je to potrebné, radi Vám ho nainštalujeme a predvedieme obsluhu.

UŠETRÍME VÁM SKLAMANIE

Všetok tovar si môžete nechať predviesť v našej  „kamennej" predajni. Ak sa jedná o AUTO HIFI odborne Vám ho nainštalujeme a doladíme na mieru v našej montážnej dielni.

ŠETRÍME VÁŠ ČAS A PENIAZE

Tovar vám doručíme priamo do rúk. Rýchlosť a bezpečnosť dodania zaručuje renomovaná kuriérska služba. V prípade, že daný tovar máme na sklade – môžete ho mať doma do 24hodín. Zároveň Vám znižujeme cenu nákupu tým, že Vám vypracujeme návrh zostavy na mieru podľa zadaných požiadaviek a pomôžeme vám minimalizovať výdaje použitím komponentov s čo najvýhodnejším pomerom cena/kvalita pri zachovaní všetkých posluchových parametrov. 

RASTIEME S VAMI

Dlhoročným pôsobením na trhu Vám môžeme zabezpečiť aj množstvo značiek, ktoré nemáme priamo v našom portfóliu, ale (po kunzultácii a bližšej špecifikácii) Vám ich zabezpečiť s náležitým servisom. V prípade záujmu nás stačí konaktovať. Radi sa podelíme aj o Vaše skúsenosti  a  na základe nich sa vynasnažíme pružne upravovať našu ponuku.

 

 

 

 

logo 13ty 150x80

 

button-facebook-trinastybutton-twitter-trinastybutton-google-plus-trinasty    button-quatro-splatky-trinasty    button-heureka-overene-zakaznikmi-trinasty   sobotne-dorucenie-v-sobotu-trinasty-button

Facebook