O nás

  • „Písal sa rok 1992", keď sme sme pri pohľade do peňaženky pochopili, že na to, aby sme sa vedeli zorientovať vo všetkej tej  hudbe, ktorá nás zaujíma, si musíme otvoriť predajňu s hudbou. Lenže príde rodina  - a vy sa musíte vyskytúť čoraz častejśie aj doma. A tú hudbu chcete na niečom počúvať v adekvátnej kvalite. Ale na čom ?
  • Aby sme sa vedeli zorientovať v reklamnej záľahe značiek – museli sme sa zahryznúť do nikdy nekončiaceho porovnávania  zosilovačov, reprosústav, CD a DVD prehrávačov. A z toho vyplynul  predaj domácej HIFI techniky.
  • Toto snaženie o posun ďalej  nás obralo o väćšinu času a musíme počúvať za pochodu...zbytok preskoćím... začali sme s predajom AUTO HIFI komponentov. A keď si niećo kúpite...chcete aby to dobre hralo a musíte to kvalitne namontovať. Takže sme potrebovali  kvalitnú  montáźnu dielňu. V tomto zrýchľujúcom tempe s čoraz väćśím počtom zákazníkov komunikujeme na diaľku a než im máme posielať nekonečné e-maily s ponukami rozhodli sme sa zriadiť internetovský e-Shop.

 
"Našim
spoločným vesmírom je kvalitná hudba.., bez nej je sebelepšia elektronika nanič"

 Pomôžeme Vám...  

  • Netvrdíme a asi ani nedokážeme byť najrýchlejší...najlacnejší...najväčší...s najväčším výberom... Neustále sledujeme trh a selektujeme tovar s najlepším pomerom cena/kvalita, aby sme Vám vedeli postaviť „aparát na mieru", ktorý bude vyhovovať zvukovo aj po stránke dizajnu (či ponúknuť Vám GPS navigáciu, ktorá by najlepšie spĺňala Vami zadané kritéria).
  • Na predajni Vám tovar predvedieme a máte možnosť si ho porovnať a ak je to potrebné - radi Vám ho doma naištalujeme, prípadne Vás naučíme "vyťažiť" z aparátu maximum...

 

 

V našej firme počúvame hudbu ušami našich zákazníkov

a pozeráme na svet ich očami už viac ako 20 rokov.

 

A viac ako 20 rokov sa s nimi učíme  a rastieme . . .


                                                                                       

 

logo 13ty 150x80

button-facebook-trinastybutton-twitter-trinastybutton-google-plus-trinasty    button-quatro-splatky-trinasty    button-heureka-overene-zakaznikmi-trinasty   sobotne-dorucenie-v-sobotu-trinasty-button

Facebook