Z Histórie

TROCHA HISTÓRIE NIKOHO NEZABIJE . . .


  • „Písal sa rok 1992", keď sme sme pri pohľade do peňaženky pochopili, že na to, aby sme sa vedeli zorientovať vo všetkej tej  hudbe, ktorá nás zaujíma, si musíme otvoriť predajňu s hudbou. Lenže príde rodina  - a vy sa musíte vyskytúť čoraz častejšie aj doma. A tú hudbu chcete na niečom počúvať v adekvátnej kvalite. Ale na čom ?
  • Aby sme sa vedeli zorientovať v reklamnej záľahe značiek – museli sme sa zahryznúť do nikdy nekončiaceho porovnávania  zosilovačov, reprosústav, CD a DVD prehrávačov. A z toho vyplynul  predaj domácej HIFI techniky.
  • Toto snaženie o posun ďalej  nás obralo o väčšinu času a musíme počúvať za pochodu...zbytok preskočím... začali sme s predajom AUTO HIFI komponentov. A keď si niečo kúpite...chcete aby to dobre hralo a musíte to kvalitne namontovať. Takže sme potrebovali  kvalitnú  montážnu dielňu. V tomto zrýchľujúcom tempe s čoraz väčším počtom zákazníkov komunikujeme na diaľku a než im máme posielať nekonečné e-maily s ponukami rozhodli sme sa zriadiť internetový e-Shop.

 

To je všetko

V našej firme počúvame hudbu ušami našich zákazníkov

a pozeráme na svet ich očami už viac ako 18 rokov.

A viac ako 18 rokov sa s nimi učíme  a rastieme . . .

 

 

 

 

                                                                                        logo 13ty 150x80

 

button-facebook-trinastybutton-twitter-trinastybutton-google-plus-trinasty    button-quatro-splatky-trinasty    button-heureka-overene-zakaznikmi-trinasty   sobotne-dorucenie-v-sobotu-trinasty-button

Facebook