JBL Reflect Contour – Hmatateľný pocit slobody pohybu

Na tohoročnej výstave IFA boli predstavené spoločnosťou Harman International zbrusu nové bezdrôtové slúchadlá určené pre športovcov JBL Reflect Contour. Jedná sa o najmladšieho súrodenca už početnej rodiny Reflect, v ktorého označení sa „ukrýva“ vysoko reflexný pásik na odolnej kabeláži slúchadiel, vďaka ktorému získate ďalší viditeľný prvok v horších svetelných podmienkach, ak máte v obľube večerné behanie, tak ako ja.

Zdieľať:
Čítať ďalej

Detaily nového sólového albumu Davida Gilmoura „Rattle That Lock“

Britská hudobná legenda – gitarista a spevák ex Pink Floyd – David Gilmour ohlásil dátum vydania svojho štvrtého sólového albumu s názvom Rattle That Lock. Album vydá na labele Columbia Records 18.septembra 2015. Promo albumu zabezpečí krátka séria 4-och koncertov v Amerike a 6-tich v Európe. Album sa bude distribuovať vo formátoch CD, CD/DVD Deluxe, CD/Blu-ray Deluxe, LP vinyl a MP3. Okrem MP3 budú všetky dostupné aj na našej predajni..

Zdieľať:
Čítať ďalej
Pridať komentár

Hegel H160 integrovaný zosilnovač s kvalitným DAC prevodníkom a DLNA/AirPlay streamovaním

Každý z nových komponentov nórskeho výrobcu HiFi komponentov značky Hegel znamená výrazný posun kvality zvuku na novú vyššiu úroveň. Integrovaný zosilňovač Hegel H160 je odpoveďou na požiadavky dnešnej doby. H160 nie je totiž len kvalitným stereo zosilňovačom s prísne symetrickou konštrukciou, ale disponuje navyše aj množstvom digitálnych vstupov a teda aj kvalitným DAC prevodníkom, možnosťou DLNA/AirPlay streamovania, či kvalitným slúchadlovým zosilňovačom. Predstavme si ho bližšie…

Zdieľať:
Čítať ďalej
Pridať komentár

YBA série Design – dizajnová a zvuková lahôdka z Francúzska

Francúzska značka YBA stelesňuje komponenty s vynikajúcim zvukom a netradičným dizajnom. Séria DESIGN tento fakt dokazuje už aj svojim názvom. 3 samostatné komponenty – Integrovaný stereo receiver WA 202, CD prehrávač WM 202 a špičkový D/A prevodník WD 202 potešia nielen očí, ale aj uši každého, kto kto sa rozhodne s nimi zoznámiť…

Zdieľať:
Čítať ďalej
Pridať komentár

Pro-Ject Debut Carbon

Zdá sa to jednoduché – vezmete najpredávanejší gramofón Pro-Ject Debut III, vylepšíte ho, osadíte carbonovým ramenom a prestížna cena za najlepší európsky gramofón roka EISA je vaša. Táto cesta však trvala 20 rokov. Pro-Ject Debut Carbon s prenoskou Ortofon 2M Red je High-End, ktorý naozaj „nelezie do peňazí…“ Teraz je už rok 2014 – spanilá jazda však pokračuje..

Zdieľať:
Čítať ďalej
Pridať komentár