-40,00 

JBL Boombox

Zdieľať:

JBL Boombox najväčší bezdrôtový reproduktor JBL s gigantickým zvukom • Dva zvukové režimy (indoor/vnútorný; outdoor/vonkajší) • 20.000 mAh batéria zaručuje 24 hodín prehrávania na jedno dobitie • Vodeodolnosť IPX7 • JBL Connect+ • Mikrofón s reproduktorom • Výkonné meniče s basovými portami

499,00  459,00  s DPH

Zrušiť výber
Porovnať

Popis

jbl-by-harman-logo

JBL Boombox – Najvačší bezdrôtový reproduktor od JBL

Vlastnosti:

Najsilnejší prenosný reproduktor značky JBL
Vďaka svojmu obrovskému objemu prináša JBL Boombox gigantický zvuk spolu s najúchvatnejšími basmi.

Bezdrôtové Bluetooth streamovanie
Bezdrôtovo pripojte až 2 smartfóny alebo tablety k reproduktoru a prepínajte prehrávanie úžasného, výkonného stereo zvuku.

20 000 mAH dobíjateľná batéria
Vstavaná dobíjateľná Li-ion batéria podporuje až 24 hodín prehrávania s hudbou a svetelnými efektmi. Zároveň je ním možné nabíjať iné zariadenia, prostredníctvom dvoch USB portov

Mikrofón s reproduktorom
Uskutočnite hovory pomocou vášho reproduktora dotykom jedného tlačidla − kryštálovo čisté vďaka reproduktoru potláčajúceho šum a ozveny.

Odolnosť voči vode
IPX7 vodeodolnosť zaručuje, že môžete reproduktor ponoriť do 1m hĺbky na 30 minút. Dažďa, obliatia alebo úádu reproduktora do vody sa teda vôbec nemusíte obávať.

Pripojenie prostredníctvom JBL Connect+
Vytvorte si svoj vlastný ekosystém pripojením viacerých reproduktorov (100+) vybavených technológiou JBL Connect dohromady, na posilnenie zážitku z počúvania.

JBL basový menič
Počujete basy, cítite basy, vidíte basy. Až štyri aktívne meniče a dva basové reproduktory ukazujú to, ako veľmi výkonné vaše reproduktory sú. Impozantný basový prednes aký tu ešte nebol.

2 zvukové režimy
Boombox ponúka zaujímavú funkciu indoor alebo outdoor módu prehrávania. Vychutnajte si hlbšie basy a bohatší zvuk v interiérovom režime, alebo prepnite na exteriérový režim, na dosiahnutie expanzívneho zvuku so silnými basmi a dlhším časom prehrávania.

f dostupne-prevedeniaf blackf squad