-13,80 

Je navrhnutý pre produkty (r.v.2007-2009) označené logom Parrot Bluetooth® Ready/ Pripravené pre Parrot Bluetooth® a umožňuje plnohodnotné využívanie mobilných telefónov s funkciou Bluetooth®….

142,80  129,00 

Porovnať
Na splátky už od 100€ mesačne

Popis

alpine-logo

 

Tento PARROT Bluetooth® modul je navrhnutý pre naše produkty(od r.v.2007-2009) označené logom Parrot Bluetooth® Ready/ Pripravené pre Parrot Bluetooth® a umožňuje plnohodnotné využívanie mobilných telefónov s funkciou Bluetooth®. Pretože sa jedná o Parrot Bluetooth®, je zabezpečená podpora najväčšieho počtu značiek mobilných telefónov a zároveň i aktualizácia softwaru, ktorá zabezpečuje kompatibilitu do budúcna. Nahranie zoznamu kontaktov je rýchle, zaručujúce vám okamžitý prístup ku všetkým telefónnym číslam. A naviac môžete využívať i prehrávanie hudobných súborov uložených vo vašom mobilnom telefóne prostredníctvom audio-streamingu cez audiosústavu zabudovanú vo vašom vozidle v tej najvyššej kvalite.

Budúce aktualizácie softwaru pre kompatibilitu s novými mobilnými telefónmi budú dostupné pre KCE-400BT. Bluetooth modul KCE-400BT môže byť aktualizovaný ak je použitý s výrobkami iDA-X305, iDA-X303, iDA-X301, iDA-X301RR, CDE-W203Ri, CDA-105Ri, CDE-102Ri a CDE-101R/RM. Pre aktualizáciu softwaru s tu neuvedenými jednotkami prosím kontaktujte oficiálneho dovozcu AUDIO International Slovakia.

Kompatibilita Bluetooth…pre zväčšenie kliknite na obr….

ipod_bluetooth_compatibility_chart

 

 

Vlastnosti

Bluetooth®
Hands Free telefonovanie
Prenos zoznamu kontaktov
Prehrávanie hudobných súborov
Ovládanie prehrávania hudobných súborov
Mikrofón je súčasťou balenia

Špecifikácie
Bluetooth®
Bluetooth® V2.0 certifikované zariadenie
Výstupný výkon : +4dBm Max.(výkonová trieda 2)
HFP : Hands-Free profil
HSP : Head-Set profil
A2DP: (Advanced Audio Distribution Profile) – na prenos hudobných skladieb cez Bluetooth do iného zariadenia
AVRCP: (Audio / Video Remote Control Profile) – na ovládanie prehrávania hudobných skladieb cez Bluetooth prostredníctvom iného zariadenia

Rozmery
Rozmery šasi (Š x V x H) mm: 95 mm x 77 mm x 25 mm
Všeobecné
Požadované vstupné napätie 13.5 V DC (možný rozsah 10–16 V )
Hmotnosť : 92g

konektivita-alpine-button