-150,00 

Bowers & Wilkins 684 S2

2-pásmové stĺpové reproduktory Bowers & Wilkins 684 S2 – D O P R E D A J • Frekvenčný rozsah 45Hz – 50kHz • Citlivosť 87dB • Impedancia 8 Ohmov • Predný basreflex • Cena za pár • Farebné prevedenia: White

1 ,049,00  899,00  s DPH

Zrušiť výber
Porovnať
Na splátky už od 100€ mesačne

Popis

bowers-wilkins-logo

HiFi pre všetkých je aktuálnym krédom novej 600-kovej série Bowers & Wilkins.

Dopredávame skladové zásoby B&W 684 S2, pretože prichádza nová rada 600

Exkluzívne prevedenie B&W 684 S2 White – dopredaj za SUPER CENU !!!

bowers-wilkins-600-seria

Veď čím sa môžete lepšie inšpirovať, nadchnúť alebo upokojiť než hudbou. Bowers & Wilkins verí, že každý by mal zažiť naozaj skvelý zvuk a to je dôvod prečo je séria 600 navrhnutá pre väčšinu „domácich rozpočtov“

So Now Everyone Can – Teraz každý môže

bowers-wilkins-600-seria

 

f dostupne-prevedeniaf blackf white

 

Vlastnosti:

  • Double Dome výškový reproduktor

bowers-wilkins-600-decouplingTechnológia výškového reproduktora je prevzatá z ocenenej CM10-ky. Double Dome výškové reproduktory majú tenkú hliníkovú membránu pre ľahkosť obklopenú tuhším hliníkovým krúžkom ktorá jej zaručuje tuhosť a zabraňuje zároveň počuteľnému skresleniu.

Ďalším vylepšením je „oddelenie“ výškového reproduktora od skrine ozvučnice špeciálnymi syntetickými gelovými podložkami pre akustickú nezávislosť. Výsledkom je prirodzenejší , priestranný zvuk.

  • Výškový menič B&W s technologiou Nautilus™ rady 600 v4

bowers-wilkins-nautilus-tubeKoncepcia tohto meniča je odvodená od technológie výškového meniča z modelu Nautilus, najmä čo sa týka absorbcie vyžarovania akustického vlnenia smerom do útrob reproduktora. Samotná konštrukcia tiež doznala niekoľkých vylepšení – magnet je neodymiový, pólový nadstavec je pomedený a kmitaciu cievku tvorí jedna vrstva medeného pásu. Tým sa tiež podarilo zmenšiť štrbinu, v ktorej sa pohybuje. Tiež materiál závesu membrány bol zamenený za vhodnejší

  • Membrána B&W Kevlar®

bowers-wilkins-kevlar

Materiál Kevlar ® je umelým vláknom, vyrábaným spoločnosťou DuPont a najznámejší je zrejme vďaka svojmu využitiu v nepriestrelných vestách. Jeho extrémna tuhosť, pevnosť a pritom nízka hmotnosť tvorí súhrn vlastností, ktoré využíva značka B&W aj pri výrobe reproduktorov s membránou, tvorenou tkaninou tohto vlákna. Ide o technologicky náročný a nákladný proces. Pevnosť, rýchlosť, prekreslenosť a minimum zafarbenia – akási suchosť a precíznosť sú známymi a tradičnými zvukovými prejavmi týchto reproduktorov Bowers & Wilkins, najmä stredobasových

  • Anti rezonančná čiapočka

bowers-wilkins-600-arplug

Na rozdiel od väčšiny prachových čiapočiek, je táto v tvare hríbika. Prvýkrát bol tento patent použitý pri vynikajúcich regálovkách PM1 a teraz v sérii 600. Tesne prilieha vo vnútri kmitacej cievky, tým zaisťuje lepší piestový pohyb a výsledkom je zníženie „rozpadu“ čistoty zvuku pri vyšších frekvenciách a vynikajúci výkon.

  • Dvojvrstvová hliníková konštrukcia basového reproduktora

bowers-wilkins-600-double-bass-layer

Ide o vylepšené basové meniče pri stĺpových reproduktoroch rady 600, ktoré sú vybavené dvojitou hliníkovou membránou, podobne ako u Double Dome výškového reproduktora. Táto technológia posúva frekvenciu meniča zo 4kHz na 5.5kHz a zabezpečuje bohatšie basy bez skreslenia lepšie zjednotenie so stredobasom.

  • Technológia B&W Flowport™

bowers-wilkins-600-flowport

Bassreflexovoý otvor býva opatrený nátrubkom, ktorým prechádza vzduch medzi ozvučnicou a okolitým priestorom. Prietok vzduchu by nemal byť ničím obmedzovaný, ani by na nátrubku samotnom nemalo dochádzať ku generovaniu nežiadúcich zvukov. Tomuto účelu slúži technológia Flowport ™, ktorá obnáša vytvorenie špeciálnej štruktúry povrchu nátrubku. Predobrazom bol povrch golfovej loptičky, pretože jeho priehlbiny spôsobujú menší aerodynamický odpor – loptička potom ďalej doletí.

  • Výhybka

bowers-wilkins-600-crossover

Výhybka posiela audio signál pre určený reproduktor v závislosti na frekvencii. Čím jednoduchší tento komponent môže byť, tým lepšie pre samotné reproduktory. V sérii 600 vysokofrekvenčná výhybka používa len jeden kondenzátor.

bowers-wilkins-600-true-sound

Technické parametre:

Základný popis  2-pásmové stĺpové reproduktory Bowers & Wilkins 684 S2
 Frekvenčná odozva

Frekvenčná odozva
 72Hz-22KHz ± 3dB
 Frekvenčný rozsah
 -6dB pri 45Hz a 50kHz
 Nominálna impedancia  8 Ohmov
 Výškový reproduktor  25mm s hliníkovou kupolou Double Dome
 Basový reproduktor  2 x 130mm tkaný s membránou Kevlar®
 Frekvencie výhybky
 4kHz
 Harmonické skreslenie
 < 1% 140Hz – 22kHz
< 0.5% 180Hz – 20kHz
 Citlivosť  87dB spl (2.83V, 1m)
 Odporúčaný výkon zosilňovača
 25W až 150W pri 8 Ohmoch
 Rozmery (š x v x h)
 160mm x 920mm x 234mm
 Hmotnosť (pár)
 18.4 kg