-60,00 
SKU: DCD_800NE

Denon DCD-800NE CD prehrávač so spracovaním Advanced AL32 Processing Plus a podporou DSD 2,8 MHz / 5,6 MHz, FLAC, WAV, AIFF, ALAC cez port USB-A • Hi-Res prehrávanie • Konštrukcia odolná voči vibráciám • Analógový, optický a koaxiálny digitálny výstup • Dostupné farby : Black / Premium Silver

399,00  339,00  s DPH

Zrušiť výber
Porovnať
Na splátky už od 100€ mesačne

Popis

DCD-800NE – CD prehrávač so spracovaním Advanced AL32 Processing Plus a podporou DSD 2,8 MHz / 5,6 MHz, FLAC, WAV, AIFF, ALAC cez port USB-A

Hlavné prednosti:

  • D/A prevodník 192kHz / 32bit s Advanced AL32 Processing Plus a Ultra Precision pre presné prehrávanie, ktoré je verné originálnemu záznamu
  • Rozšírená podpora diskov pre moderný zvuk Hi-Res prehrávanie akejkoľvek hudby na diskoch CD a CD-R / RW (MP3, WMA)
  • Podpora DSD 2,8 MHz / 5,6 MHz, FLAC, WAV, AIFF, ALAC cez port USB-A
  • Zvukové inžinierstvo so starostlivo vybranými a prísne testovanými Hi-Fi súčiastkami
  • Konštrukcia odolná voči vibráciám, ktorá chráni kvalitu zvuku
  • DAC Master Clock Circuit Design zabezpečuje reprodukciu zvuku bez jitteru
  • Obvody s minimalizovanými signálovými cestami
  • Režim Pure Direct: Vyčistí zvukový výstup pre presný a podrobný zvuk

Spracovanie Advanced AL32 Processing Plus

Model DCD-800NE je vybavený pokročilou technológiou Advanced AL32 Processing Plus, najnovšou technológiou reprodukcie kriviek od Denonu. Advanced AL32 Processing Plus využíva algoritmy na interpoláciu dát, ktoré podporujú zvukové zdroje s vysokým rozlíšením. Algoritmus pridáva body, ktoré by mali existovať pred a po veľkom množstve dát, vyhladzovanie priebehu a obnovenie informácií, ktoré sa stratili počas digitálneho nahrávania. Výsledné prehrávanie je veľmi detailné, bez rušenia, bohaté a výrazné v dolnom rozsahu a krásne verné pôvodnému zvuku.

Antivibračná konštrukcia pre prirodzený zvuk

Dizajn odolný voči vibráciám znižuje nepriaznivé zvukové efekty ťažkých komponentov v zosilňovačoch, takže kvalita zvuku zodpovedá normám Denon. Silové transformátory sú umiestnené v blízkosti dna jednotky DCD-800NE a tesne nad izolátormi, aby sa zabránilo neželaným vibráciám. Znížením polohy transformátora dochádza k zníženiu vibrácií okolo šasi, čo má za následok čistý zvuk.

Dizajn DA prevodníka s hodinami Master Clock

Pre presnú synchronizáciu digitálnych obvodov je DCD-800NE vybudovaný dizajnom DAC Master Clock, pri ktorom spracováva DAC dodávané signály hodín ako „master“. Hlavné hodiny vyrobené s výnimočnou kvalitou sú bezprostredne vedľa DA prevodníka, čo potláča chvenie a zaisťuje optimálnu presnosť pri konverzii D/A. Slúži ako referencia pre operácie polovodičov a optimalizuje obvody digitálneho zvuku. Dva integrované hodinové oscilátory znižujú fázový šum, pričom každé z nich majú svoju vzorkovaciu frekvenciu (44,1 kHz a 48 kHz). DAC Master Clock je výnimočný pre viacnásobné vzorkovacie frekvencie od 44,1 kHz do 192 kHz a dokonca až po DSD 5.6MHz bez zaokrúhľovania.

Pokročilé obvody s minimalizovanými signálnymi cestami

Štruktúry obvodov v DCD-800NE sú dômyseľne navrhnuté tak, aby cesty signálov boli čo najkratšie. V prípade kratších obvodov sa rušenie medzi obvodmi a ľavým a pravým kanálom znižuje a nepriaznivé vplyvy na zvukové signály sú minimalizované. Dôsledkom toho je, že dráhy obvodov v DCD-800NE reprodukujú čistý, vysoko transparentný a verný zvuk pôvodnej nahrávky.

Režim Pure Mode („priamo bez korekcií“)

Počúvajte režim Pure Direct na DCD-800NE. Režim Pure Direct privádza zvuk priamo do zosilňovačov, čím zablokuje spracovanie DSP, ktoré by mohlo inak farbiť signál. Čo počujete je čistý, detailný a presný zvuk.

Optický a koaxiálny digitálny výstup

DCD-800NE má jeden optický a jeden koaxiálny digitálny výstup na pripojenie k digitálnemu vstupu zosilňovača alebo AV prijímača.