> > > SKU: DENON_HOME_250

Denon Home 250 – kompaktný WiFi aktívny stereo multiroom reproduktor / prehrávač hudby • Bluetooth • Hi-Res Audio podpora • AirPlay 2 • Podpora 2.4 GHz aj 5 GHz WiFi siete • HEOS Built In • USB a 3.5mm jack AUX vstup • Napájanými štyrmi digitálnymi zosilňovačmi (trieda-D) • Streamovanie hudby z internetových služieb Tidal, Spotify, Deezer, TuneIn, Napster, vrátane internetových rádií • Prevedenia: Black / White

499,00  s DPH

Porovnať
Na splátky už od 100€ mesačne

Popis

Rovnako ako každý člen rodiny Denon Home je model 250 navrhnutý pre poskytnutie čo najlepšej kvality zvuku vo svojej triede. Vďaka zdokonalenému akustickému hardvéru, odborne vyladenému spracovaniu digitálneho signálu a prémiovým ovládačom zažijete „dokonalosť v každom rytme“ vášho multiroom systému.., nuž teda WELCOME HOME! (Vitajte doma!)

Vlastnosti:

Séria Denon Home „naplní“ váš domov vynikajúcim bezdrôtovým zvukom. Kompaktný, výborne hodnotený stereo reproduktor Denon Home 250 prehrá všetku dostupnú „hudbu v sieti“ so skvelým zvukom, ktorý by ste od Denon-u očakávali. Spárujte ho s ďalším reproduktorom Home 250 pre skvelé STEREO alebo ho skombinujte s inými výrobkami HEOS HOME a vychutnajte si bezdrôtový multiroom vo vašom príbytku.


VÝKONNÝ UMELEC

Rovnako ako každé zariadenie Denon je Home 250-ka navrhnutá tak, aby poskytovala najlepšiu kvalitu zvuku vo svojej triede. Vďaka zdokonalenému akustickému hardvéru, odborne vyladenému spracovaniu digitálneho signálu a prémiovým ovládačom poskytuje Denon Home 250 veľmi čisté výšky a razantné basy. Zažite s ním „dokonalosť v každom rytme“


VAŠA HUDBA NA VÁŠ POKYN

Séria reproduktorov Denon Home spolupracuje s najnovšími hlasovými asistentmi. Použite inteligentný reproduktor alebo smartfón a jednoducho zahláste svoje príkazy s Amazon Alexa, Google Assistant alebo Apple Siri. Požiadajte o prehrávanie hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu a podobne. Pre Amazon Alexa si jednoducho stiahnite zručnosti HEOS Home Entertainment z aplikácie Amazon Alexa a vychutnajte si hlasové ovládanie z ľubovoľného zariadenia ECHO (predáva sa samostatne).


PREDVOĽBY

Pomocou troch tlačidiel rýchleho výberu môžete jednoducho uložiť svoje obľúbené internetové rozhlasové stanice alebo playlist a vychutnať si ich kedykoľvek, kdekoľvek chcete, bez problémov s vyhľadávaním a bez nutnosti použitia ovládacej aplikácie.


JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

Aplikácia HEOS je všetko, čo si potrebujete inštalovať do smartfónu, alebo tabletu pre to, aby ste mohli začať. Stiahnite si ho z Apple Store alebo Play Store a do niekoľkých minút integrujte Denon Home 250 do domácej siete. Ovládajte jednoducho celú rodinu DENON HOME pomocou jediného mobilného zariadenia.


PLNOHODNOTNÉ STEREO V „KOMPAKTNOM BALENÍ“

Spárujte dva reproduktory Denon Home 250 pomocou aplikácie HEOS a vychutnajte si skutočné bezdrôtové STEREO. Reproduktory Denon Home 250 sa v systéme zadajú ako Ľavý a Pravý a poskytujú vám reprodukciu v kvalite Hi-Fi, a to bez dodatočného zosilňovača. Dokonca počúvajte svoju zbierku Hi-Res rozlíšení s presnosťou na detaily, ktoré si vaša hudba zaslúži.


SÚČASŤ NIEČOHO „VEĽKÉHO“

Ponorte sa do zvuku bezdrôtového domáceho kina. Stačí spárovať pár reproduktorov Denon Home 250-tok s centrom Denon DHT-S716H a subwoofrom Denon DSW-1H a vytvoríte tak kompletný 5.1. set domáceho kina.


SKVELÝ MULTIROOM HEOS

So zabudovaným systémom HEOS môže mať každá izba vo vašej domácnosti svoju vlastnú prehrávanú skladbu, internetové rádio, prípadne stream s hudobných služieb. Jednoducho zoskupte vaše ďalšie domáce reproduktory Denon, ako aj soundbary, sieťové prehrávače, alebo AV prijímače, aby ste „naplnili“ domov rovnakou skladbou pomocou WiFi siete. Zabudovaný systém HEOS jednoducho znamená viac miestností – viac možností.


FEŠNÝ DIZAJN

Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a vynikajúcim materiálom je Denon Home 250 dostatočne výrazný, aby upútal pozornosť na prvý pohľad. A predsa je dosť jemný na to, aby dokonale zapadol do vášho domáceho štýlu a splnil najvyššie estetické požiadavky. Čierne alebo Biele prevedenie? Vyberte si svoj Denon Home 250 v tej správnej kombinácii 😉


SENZOR PRIBLÍŽENIA

Začnite svoje hudobné dobrodružstvo s jemným dotykom. Nové špičkové rozhranie snímania vzdialenosti Proximity Sensor sa aktivuje, len čo sa vaša ruka priblíži k reproduktoru. Kapacitné tlačidlá sa následne rozsvietia, a stačí už len jemný dotyk pre plynulé ovládanie reproduktoru Denon Home 250.

 

 

 


Recenzie