Garmin dezl 780 LMT-D Lifetime

SKU: DEZL_780_LMT_D

GPS pre TIR Garmin dezl 780 LMT-D má 7″ displej, stojan s integrovaným napájaním, asistenta radenia do jázd. pruhov, TMC modul dopravných spáv, ovládanie hlasom, nastavenie typu a parametrov vozidla, speciálny držiak na palubnú dosku, náhľad križovatiek, mapy 45 krajín európy + Doživotná aktualizácia

475,00  s DPH

Porovnať
Na splátky už od 100€ mesačne

Popis

garmin logo karta 570

Ak je jazdenie vaše podnikanie, dôverujte navigácii, ktorá je tu pre vás na dlhé trasy. Nový navigátor Garmin dezl™ 780 pre nákladné automobily obsahuje 7.0″ sklenený displej, doživotnú aktualizáciu máp, voľný a doživotný príjem dopravných správ, prispôsobiteľný režimu výpočtu trasy pre veľkosť a hmotnosť nákladného auta, varovanie na trase (napr. obmedzenia hmotnosti a výšky mostov) . Tento model obsahuje špeciálnu databázu bodov záujmu POI pre nákladné autá, ako napríklad odstavné parkoviská a ďalšie. Bluetooth® technológia umožňuje hands-free volanie. Funkcia jednoduché tvarovania trasy vám umožňuje jednoducho zmeniť vašu trasu, aby zahŕňala preferovanú cestu alebo mesto, jednoduchým dotykom na obrazovku. dezl™ 780 je kompatibilný s voliteľnou bezdrôtovou kamerou Garmin BC™ 35, takže môžete vidieť všetko za sebou pri cúvaní.

Vlastnosti:

– Veľký 7.0″ sklenený displej osadený v štýlovom obale, odolnom voči prachu
– Detailné mapy Európy s obmedzeniami pre nákladnú dopravu, vrátane doživotnej aktualizácie
– Prispôsobiteľný režim výpočtu trasy pre veľkosť a hmotnosť nákladného auta
– Varovanie na výšky mostov, obmedzenia hmotnosti, ostré zákruty, strmé svahy a ďalšie
– Jednoduchý profil nákladného auta, takže môžete ľahko vymeniť veľkosti prívesu stlačením tlačidla
– Voľný a doživotný príjem dopravných správ
– Bluetooth® technológia pre hands-free volania a pre pripojenie headsetu
– Body záujmu POI vysoko hodnotené vodičmi nákladných vozidiel
– Extra hlasný reproduktor pre lepšie počutie počas hlučnej cestnej dopravy
– Ovládanie hlasovými príkazmi
– Vyhľadávanie a triedenie miest pre zastavenie podľa značky alebo prednostného vybavenia
– Jednoduché tvarovanie trasy vám umožňuje jednoducho zmeniť vašu trasu, aby zahŕňala preferovanú cestu alebo mesto, jednoduchým dotykom na obrazovku
– Foursquare® databáza dopĺňa omnoho  viac nových  a populárnych POI bodov
– Odosielanie lokalít a adries zo smartfónu do vášej navigácie d?zl a pristupovať k aktuálnemu počasiu prostredníctvom aplikácie Smartphone Link
– Kompatibilita s  bezdrôtovou parkovacou kamerou Garmin BC™ 35
– Funkcia „Pred vami“ neustále ukazuje POI body v okolí, ako sú čerpacie stanice, bankomaty, reštaurácie bez toho, aby ste museli opustiť mapu a aktívnu navigáciu
– História servisu pre záznam údržby nákladného auta
– Zobrazenie aktuálnej ulice, aktuálnej rýchlosti, rýchlostné obmedzenie pre nákladné auto a odhadovaný čas príjazdu
– Voľný a doživotný príjem dopravných správ prostredníctvom aplikácie Smartphone Link v smartfóne alebo cez RDS-TMC prijímač
Dobíjateľná batériaNapájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium – iónovou batériou.
citlivé GPSVďaka vysokocitlivému GPS signálu s podporou HotFix® máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase a iných hodnotách aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách …) ihneď zobrazené na displeji.
SK menuNa slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou – ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
Prepojenie s PC navigáciaZariadenie ľahko pripojíte k PC prostredníctvom USB kábla a aktualizujete si ho cez bezplatný softvér Garmin Express.
Pamäť - SD kartadezl 770 je vybavené slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edície cestné. Maximálna podporovaná veľkosť je 16GB micro SDHC.
Bluetooth konektivitaSamozrejmosťou je možnosť Bluetooth Hands Free. Okrem toho ponúka i možnosť komunikácie medzi navigáciou a dispečerským stanovišťom pomocou prepojenia s jednotkou na sledovanie vozidiel. V takomto prípade môže vodič s dispečerom komunikovať pomocou krátkych správ priamo cez displej navigačného zariadenia.
Mapová navigáciaPredinštalovaná mapa City Navigator® Europe NT obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť HERE, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných.
Aktualizácia mápKľúčovou vlastnosťou je bezplatná aktualizácia máp každých 90 dní počas celej životnosti zariadenia.
Jazdné pruhyZaraďte sa vždy do správneho pruhu. dezl je vybavený rozšíreným asistentom jazdných pruhov, takže máte dokonalý prehľad a spoľahlivo sa dostanete do cieľa vašej cesty.
TIR profilNa základe zadaného profilu je dezl 770 schopný vypočítať optimálnu trasu, ktorá vedie mimo obmedzenia ako napr. nízke mosty, úzke ulice, miesta s obmedzenou tonážou alebo mimo iné podobné dopravné obmedzenia. dezl 770 umožňuje nastaviť a uložiť do pamäti navigácie niekoľko samostatných profilov pre rôzne nákladné automobily s rôznou knfiguráciou, ktoré sa v prípade prenesenia navigácie z vozidla do iného vozidla dajú veľmi jednoducho prepínať.
Aktívny napájaný držiakUž žiadne zbytočné príslušenstvo…. Zariadenie stačí umiestniť do aktívneho držiaka a automaticky je napojené na nabíjačke s príjmom TMC …..
Plánovač cestyNaplánujte si svoju cestu vopred a do cieľa dorazíte načas. Plánovač trasy vám presne vypočíta cestu. Môžete si zadať prejazdové body, kadiaľ chcete ísť, ako dlho sa chcete zdržať na danom mieste, kedy chcete doraziť do cieľa…. Stačí uložiť a spustiť.
Uhlopriečka 7.0"Jasný, farebný a multi-dotykový kapacitný displej so 7″ uhlopriečkou je ľahko čitateľný a poskytuje všetky informácie dôležité pre vašu pohodlnú a bezpečnú jazdu.

Balenie obsahuje:

  • dezl™ 780 LMT-D
  • predinštalovaná mapa City Navigator® NT Europe (45 štátov)
  • doživotná aktualizácia máp Európy
  • napájací kábel s RDS-TMC prijímačom pre doživotný príjem dopravných správ (12V/24V)
  • doživotný príjem dopravných správ a počasia prostredníctvom novej technológie Smartphone Link
  • aktívna napájaná magnetická kolíska
  • prísavkový držiak na okno
  • microUSB kábel
  • používateľská príručka