Garmin Drive 51 LMT-S LifeTime

SKU: DRIVE_51_LMT_S

Garmin Drive 51 LMT-S LifeTime jednoduchá GPS navigácia s 5.0″ displejom a duálnou orientáciou • Predinštalovaná detailná mapa Európy (45 krajín) s doživotnou aktualizáciou máp • Funkcia výstrah pre vodičov, ktoré obsahujú upozornenia na nebezpečné zákruty, zmeny rýchlosti, varovania pri únave, varovania na školské zóny a ďalšie

159,00  s DPH

Porovnať
Na splátky už od 100€ mesačne

Popis

garmin logo karta 570

Vlastnosti:

 • Jednoduchá GPS navigácia s 5.0″ displejom s jeho duálnou orientáciou
 • Funkcia výstrah pre vodičov, ktoré obsahujú upozornenia na nebezpečné zákruty, zmeny rýchlosti, varovania pri únave, varovania na školské zóny a ďalšie
 • Nájdite nové a populárne reštaurácie, obchody a ďalšie s databázami Foursquare a Tripadvisor.
 • Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium – iónovou batériou s výdržou do 1 hodiny na jedno nabitie.
  citlivé GPS Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách …).
 • SK menu Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou – ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.
 • Prepojenie s PC navigácia Zariadenie ľahko pripojíte k PC prostredníctvom miniUSB kábla a cez bezplatný softvér Garmin Express si bezplatne zaktualizujete mapy.
 • Pamäť – SD karta Drive 51 je vybavené slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edície cestné. Maximálna podporovaná veľkosť je 16GB micro SDHC.
 • Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť HERE, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných.
 • Aktualizácia máp Bezplatná aktualizácia máp počas celej životnosti zariadenia cez softvér Garmin Express.
 • Uhlopriečka 5.0″ Jasný dotykový displej s uhlopriečkou 5.0″ a možnosťou duálneho zobrazenia je ľahko čitateľný a poskytuje všetky informácie dôležité pre vašu pohodlnú a bezpečnú jazdu.
 • Jazdné pruhy Zaraďte sa vždy do správneho pruhu. Drive 51 je vybavené rozšíreným asistentom jazdných pruhov, takže máte dokonalý prehľad a spoľahlivo sa dostanete do cieľa vašej cesty.
 • Plánovač cesty Naplánujte si svoju cestu vopred a do cieľa dorazíte načas. Plánovač trasy vám presne vypočíta cestu. Môžete si zadať prejazdové body, kadiaľ chcete ísť, ako dlho sa chcete zdržať na danom mieste, kedy chcete doraziť do cieľa….Stačí uložiť a spustiť.

Balenie obsahuje:

– Drive 51 LMT-S
– predinštalovaná mapa City Navigator® Europe (45 štátov)
– nüMaps Lifetime – doživotná aktualizácia máp Európy
– doživotný príjem dopravných správ a počasia prostredníctvom novej technológie Smartphone Link
– prísavkový držiak do auta
– napájací kábel do auta
– miniUSB kábel
– používateľská príručka