Hertz HP 2

SKU: HP_2

2-kanálový zosilňovač Hertz HP 5, 2x370W (4Ω), 2x650W (2Ω), 1x1250W (4Ω) – RMS@14,4 VDC

820,00  s DPH

Porovnať

Popis

hertz-logo

Vlastnosti:

MYŠLIENKY HP
     HERTZ
je hrdý, že môže predstaviť novú sériu zosilňovačov HP, otvárajúc tak novú kategóriu tejto značky.
     Po rokoch sa nám naše úsilie vrátilo v podobe úspechov získaním ocenení v časopisoch a víťazstvami v auto Hi-Fi súťažiach, čo nás viedlo k predstaveniu nového zosilňovača pre výkonné subwoofre.
     Design, technológia a sila – toto boli prvoradé hľadiská posudzované pri navrhovaní novej série HP.

     Vyše dvadsaťročné skúsenosti v ozvučovaní áut pomohlo týmu Hertz k dosiahnutiu tohto cieľa, ponúkajúc zosilňovač s obrovským výkonom a rovnakou kvalitou zvuku pre audio nadšencov. Rovnako dôležité ako tradícia sú novinky, ktoré boli navrhnuté na dosiahnutie okraja skupiny High-Tech kategórie HP:
    Monobloky v kategórii HP sú triedy D a poskytujú fantastický reálny výkon;
HP MANAGER™ – systém založený na mikroprocesore, slúžiaci na digitálny prenos a zobrazovanie stavu zosilňovača. Tieto informácie sú zobrazené užívateľovi cez skvostné modré LCD a LED ukazovatele;
HP IN – zabezpečuje schopnosť pripojenia HP komunikovať rovnako s OEM alebo s extra dokúpeným autorádiom.

Dostupných je päť modelov na uspokojenie záujmov nadšencov.
HP 1 KD a HP 1 D: 3200W (RMS) a 2300W (RMS) monobloky triedy D. Zosilňovače pre tie najnáročnejšie subwoofre.
HP 2: 1200W (RMS) dvojkanál triedy AB poskytujúci 600W (RMS) x 2 (2Ω) pre napájanie reproduktorových systémov s možnosťou premosteného zapojenia pre subwoofre.
HP 4, 920W(RMS), štvorkanál triedy AB ponúka 230W (RMS) x 4 (2Ω) pre predné, zadné reproduktory alebo v trojkanálovom móde poskytujúcom napájanie aj pre subwoofer
HP 5, 980W (RMS) päť kanálový zosilňovač triedy AB, 120W (RMS) x 4 (2Ω) + 500W (RMS) x 1 (2Ω) predstavuje najlepšie kompletné riešenie pre predné a zadné reproduktory a subwoofer alebo pre bi-zapojenie plus subwoofer.

Hertz HP: Pre tých, ktorí hľadajú zosilňovač so silou, ktorá vo vás vzbudí dojem živosti; zosilňovač s vysokou kvalitou zvuku, ktorá rozhýbe vaše city. Design: Technológia: Sila: …. Náš cieľ bol dosiahnutý.

HP INOVÁCIE

HP MANAGER™- DIGITÁLNE RIADENIE
     HP MANAGER™
je mikroprocesor slúžiaci na sledovanie a diagnostikovanie systému displejom LCD a LED diódami.
Mikroprocesor riadi vnútorné operácie zosilňovača, zabraňujúc možnému poškodeniu prvkov audio systému. Umiestnený na ovládacom paneli, zobrazuje stav a informuje užívateľa o potenciálnych problémoch, dovoľujúc mu včas a presne odstrániť závadu zo systému. Napätie, teplota, status činnosti je možné meniť tlačidlom MODE na spodnej časti zariadenia HP MANAGER™.
     Ochranný systém sleduje: výstupné preťaženie, výstupný skrat, tepelný stav, prepätie na napájaní, trvalé napätie na výstupe, vnútorné zlyhanie zosilňovača a stav AFS poistky.

D-class – NEOBMEDZENÝ, KONTROLOVANÝ BASS
     Technológia triedy D využitá v HP 1 D a v HP 1 KD využíva 120 kHz frekvenciu samplingu, zabezpečujúc tak najlepšiu krátkodobú odozvu napájania a vysokú efektívnosť. Každý výstupný stupeň je zložený z dvoch podstupňov  tvorených niekoľkými TO247 MOSFETmi, z ktorých každý má výkon 280 W. 
     Výstupné stupne sú napájané napätím z veľkých dvojitých transformátorových zdrojov s vysokou rezervou kapacitorov do 34000 uF rovnako v HP 1 D a v HP 1 KD.
     Tento dizajn zaručuje dynamickosť a kontrolu nad subwoofermi.

HP RTS – NASTAVENIA V REÁLNOM ČASE
     HP zosilňovače zahŕňajú HP RTS (Real Time Settings) – nastavenia v reálnom čase, vrchná časť ovládacieho panelu zabezpečuje rýchly a ľahký prístup napríklad k výhybkám a iným dôležitým nastaveniam zosilňovača. Tento prístup zabezpečuje pre fanatikov audia možnosť okamžite doladiť svoju audio sústavu. Panel je podsvietený modrým LED svetlom, dobre čitateľným aj cez deň a vynikajúcim v noci. Pritom je panel krytý efektnou ochranou.

HP IN – UNIVERZÁLNE ROZHRANIE
     HP IN dvojitá možnosť pripojenia zahŕňajúca tradičné RCA vstupy a OEM zdroje. S použitím odnímateľných konektorov môžu byť vstupy zapojené komfortne aj po konečnom zabudovaní zosilňovača do auta. Predzosilnený výstup je využitý ako zdroj signálu pre ostatné komponenty v systéme. HP IN tiež ponúka vlastnú ART™  sústavu obvodov, ktorá vylučuje potrebu diaľkového vypnutia/zapnutia autorádia, keď používa reproduktorový vstup. Diaľkové ovládanie zabezpečuje vypnutie a zapnutie komponentných častí nainštalovaných v systéme. HP IN taktiež obsahuje špeciálne obvody na odstránenie elektromagnetického rušenia zistenom na vstupoch.

HP LINK & HP LINK 2™ – JEDINEČNÁ KONFIGURÁCIA
     HP LINK zabezpečuje schopnosť „zlúčiť“ dva zosilňovače HP 1 D do premostenia na získanie 4000 W RMS pri odpore 2Ω. Žiadne extra príslušenstvo nie je potrebné a všetko sa nachádza v balení.
     HP LINK 2™ systém zaručuje jednoduché „jednokáblové“ nastavenie premostenia dvoch HP 1 D zosilňovačov, čím ich perfektne zosynchronizuje na získanie ich maximálneho reálneho výkonu 6600 wattov RMS  pri 2Ω pre jedinečný výkon v SPL súťažiach.

HP RVC a HP RBC – OVLÁDANIE HLASITOSTI A KONTROLA BASOV
     HP RVC digitálne ovládanie hlasitosti poskytuje nastavenie úrovne hlasitosti subwoofra od -36 dB po 6 dB.
     HP RBC diaľkové ovládanie basov umožňuje jednopásmový ekvalizér nastaviť vo frekvencii od 40 Hz po 120 Hz a dosiahnuť tak od 0 dB po +9 dB.