SKU: STAGE_9634

JBL Stage 9634 – 6″ x 9″ koaxiálne reproduktory • Veľmi dobrý pomer cena/výkon • 70 W RMS, / 420W Max. • Citlivosť: 92dB • Impedancia 4 ohm • Vstrekovaná polypropylénová membrána • PEI vyvážená membrána tweetera • Piezoelektrický supertweeter

69,90  s DPH

Porovnať

Popis

jbl-by-harman-logo

Prednosti série JBL Stage

– Ideálne riešenie, ako za „malý peniaz“ zlepšiť zvuk OEM fabrických reproduktorov
– Napriek nízkej cene JBL Stage série – zvukovo patria k tomu najlepšiemu v Entry Level vstupnej kategórii
– Polypropylénové basové membrány majú rýchlu odozvu a prekvapivo dynamický bas

  bulb-button2 O sérii STAGE:

Za skvelý zvuk nemusíte nevyhnutne vyhodiť veľa peňazí. Koaxiálne a komponentné reproduktory série Stage prinášajú so skvelým pomerom cena/výkon „značkový“ zvuk JBL. Polypropylénové membrány poskytujú solídny základ basových a stredných frekvencií a PEI vyvážené kupolovité výškové reproduktory dopĺňajú kompletný zvukový rozsah ostrými, špičkovými frekvenciami. Reproduktory série Stage sú dostupné v štandardných veľkostiach a typoch: 130mm / 165mm / 6″x8″ a 4″x6″ / 6″x9″ 3-pásmové / komponentné a koaxiálne. Reproduktory série Stage sú ideálnym počiatočným krokom výmeny vašich továrenských reproduktorov v automobile.

 

Vlastnosti

– Charakteristický dizajn JBL
– Vstrekovaný polypropylénový kónus
– Vonkajšie puzdro výhybky (len v prípade Stage2 604C)
– Konkurenčne ladené
– Prísne testovanie spoľahlivosti
– Hodnotne skonštruované Charakteristický dizajn JBL
V súčasnosti máme dizajnérsky štýl, ktorý odkazuje na iné produkty v expanzívnom portfóliu spoločnosti JBL, reprezentuje ho odvážne logo vyrazené na mostíku tweetera.

Vstrekovaný polypropylénový kónus
Polypropylénový wooferový kónus v reproduktoroch Stage2 je navrhnutý pre jedinečnú tuhosť a citlivosť. Výsledkom je zvýšený nízkofrekvenčný výstup a bohatší a ešte robustnejší hudobný charakter.

Vonkajšie puzdro výhybky (len v prípade modelu Stage2 604C)
Komponentné systémy Stage2 sú vybavené externými puzdrami výhybky, ktoré poskytujú priestor pre sofistikované obvody a rozšírenú ochranu tweetera.

Konkurenčne ladené
V prípade väčšiny značiek, sú postačujúce bežné reproduktory a povrchne schválené krivky frekvenčnej odozvy. To však nie je prípad JBL. My nielen porovnávame počúvaním naše reproduktory s reproduktormi konkurencie – ale púšťame ich aj medzi sebou, aby sme tak zaistili, že každá línia bude mať konzistentný charakteristický zvuk JBL, ktorý je známy a vyhľadávaný tými, ktorí sa zaujímajú o svoje audio. Toto je len časť rozsiahleho vývojového procesu, ktorý uskutočňujú tí najlepší vývojári prevodníkov na celom svete, aby tak zaistili ten najlepší zážitok z počúvania v akejkoľvek cenovej hladine.

Prísne testovanie spoľahlivosti
Reproduktory JBL Stage2 musia prejsť vonkajším testovaním, ktoré by iné reproduktory zničilo. V spoločnosti JBL tieto reproduktory zmrazujeme, pečieme, trasieme s nimi, ožarujeme ich ultrafialovým svetlom a nechávame ich ísť celé dni na plný výkon.

Hodnotne skonštruované
S cieľom poskytnúť jedinečný zvuk JBL za prijateľnú cenu, naši inžinieri hodnotne skonštruovali reproduktory série Stage2, ktoré poskytujú jedinečný zvuk za prijateľnú cenu.

Parametre

6″ x 9″ (152 mm x 230 mm) Trojpásmový reproduktor do auta
Spracovanie výkonu: 70 Wrms, 420 W max.
Citlivosť (@ 2,83 V): 92 dB
Frekvenčná odozva: 50 Hz – 21 kHz
Nominálna impedancia: 4 ohmy

Obsah balenia
2 x Reproduktory
2 x Mriežky
8 x Skrutky
8 x Rýchloupínacie spony