JBL T290 • Sluchadla do usi • Pure Bass • Rozsah frekvenčnej odozvy: 20 – 20 kHz • Impedancia meniča: 16 ohmov

29,99  s DPH

Vymazať
Porovnať

Popis

jbl-by-harman-logo

T290  – Vytvorené s ohľadom na vašu hudbu.

Vlastnosti

Čerpajúc zo skúseností získaných pri tvorbe niektorých z najlepších reproduktorov na svete, vytvorili inžinieri spoločnosti JBL model T290 – ľahké, pohodlné slúchadlá, ktoré poskytujú charakteristický JBL zvuk. Navrhnuté s PureBass pre výrazné rytmy, používatelia taktiež ocenia použitie vysoko kvalitných materiálov, ako je robustný hliník na puzdre slúchadiel, silikónové nástavce do uší a plochý kábel odolný voči zamotaniu. Pridajte jedno-tlačidlovú funkciu mikrofónu a diaľkového ovládača pre mimoriadnu zreteľnosť hovoru a výkonné 8,7 mm meniče pre vyvážený zvukový výstup a je zrejmé, že JBL T290 sú stelesnením slúchadiel do uší, ktoré vzbudzujú rešpekt. A pretože štýl a zvuk, je takmer synonymom, slúchadlá JBL T290 prichádzajú v čiernej, striebornej a ružovo-zlatej a sú vybavené zložito laserovo vypálenými JBL logami na častiach smerujúcich do uší.

JBL charakteristický zvuk
Za viac ako 60 rokov, spoločnosť JBL vyvinula presný, prirodzene znejúci zvuk, aký nájdete v kinách, sálach a nahrávacích štúdiách po celom svete. Tento legendárny JBL zvuk, je teraz dostupný kdekoľvek na súkromných audio cestách.

Jedno-tlačidlový diaľkový ovládač/mikrofón
Vtedy a len vtedy, ak sa rozhodnete prerušiť váš rytmus prijatím hovoru, jedno-tlačidlový mikrofón a diaľkový ovládač umožňuje jednoduché ovládanie na smartfónoch.

Vysoko kvalitné materiály
Vieme, že vyzerať dobre je rovnako dôležité, ako dobre znieť, čo je dôvod, prečo sú slúchadlá JBL T290 vybavené hliníkom na puzdre, silikónovými nástavcami do uší a odolným plochým káblom.

Vysoko výkonné 8,7 mm meniče
Malé, no tak výkonné, meniče JBL poskytujú čistý, presný zvuk pre mimoriadny zážitok z počúvania. Basy sú čisté, hlboké a produkované presne – čo je vizitkou legendárneho JBL zvuku.

f dostupne-prevedeniaf silverf goldf black

Technické parametre

Technické údaje

  • Veľkosť meniča: 8,7 mm
  • Rozsah frekvenčnej odozvy: 20 – 20 kHz
  • Impedancia meniča:
  • Dĺžka kábla:
  • Plochý kábel odolný voči zamotaniu

Obsah balenia:
– JBL T290 slúchadlá do uší
– 3 veľkosti nástavcov do uší (S, M, L)
– Jemné ochranné puzdro
– Záručné/ akustické bezpečnostné upozornenia