-15,00 
SKU: KOSS THE CLEF

Frekvenčný rozsah 40-20 000 Hz,priamy kábel 1,25m,konektor 3,5,25g,citlivosť 100 dB,skreslenie do 1,0%,32 Ohm, LED svetlo, kľúčenka

30,00  s DPH

Porovnať

Popis

koss-logo

Praktické a komfortné stereo sluchátka Koss The Clef s dynamickými meničmi s vylepšenou charakteristikou pre dokonalú zvukovú reprodukci.

Súčasťou balenia Koss The Clef je púzdro s navijakom, vďaka ktorému je možné sluchátka ľahko a rýchlo zbaliť. Púzdro je vybavené karabínkou a je možné ho pripnúť na kľúče alebo okolo krku. Ďalej je v ňom umiestnená praktické LED svetielko, ktoré sa aktivuje stlačením tlačítka v prednej časti krytu. Kábel od sluchátok je dlhý 1,2 m a zakončený L konektorom, ktorý zlepšuje trvanlivosť a spoľahlivosť.

 Technická špecifikácia:

  • Kmitočtový rozsah: 40 – 20 000 Hz
  • Skreslenie: < 1 %
  • Citlivosť: 100 dB SPL (1 mW)
  • Impedancia: 32 Ohm
  • Kábel: priamy 1,2 m, 3,5 mm jack
  • LED svetielko

Na všetky slúchadlá KOSS sa vzťahuje Doživotná garancia . Pri akomkoľvek poškodení slúchadiel Vám ich v servise opravia v rámci garancie .Obsahujú originálny aktivačný kód na uplatnenie doživotnej záruky Koss v rámci Slovenskej Republiky za zvýhodnený manipulačný poplatok 5.00 €. Aktivačný kód si môžete zaregistrovať na www.dozivotnazaruka.sk , kde sa taktiež môžete dozvedieť podrobnosti ohľadom uplatňovania Koss doživotnej záruky.Táto výhoda sa nevzťahuje na výrobky kúpené v zahraničí a u pochybných dovozcov ,ktorý Vám neposkytnú tento aktivačný kód.