Marantz ND8006 – CD, CD-R/RW prehrávač + multimediálny sieťový prehrávač + DAC prevodník • TOP komplexný prehrávač digitálnych hudobných zdrojov • AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer • 2x optika, coax a USB vstupy • Denon Heos multiroom systém • Dostupné prevedenia: Black / SilverGold

1 ,599,00  s DPH

Vymazať
Porovnať
Na splátky už od 100€ mesačne

Popis

marantz logo

Marantz ND8006 – TOP komplexný prehrávač digitálnych hudobných zdrojov v jednom balení…

marantz-nd-8006-multimedialny cd prehravac-popis

marantz-nd-8006-multimedialny cd prehravac


Vlastnosti

 • Marantz ND8006 je prémiový CD prehrávač + multimediálny sieťový prehrávač + DAC prevodník v jednom balení
 • Vysokokvalitné prehrávanie diskov CD, CD-R / RW (MP3 / WMA)
 • AirPlay a Bluetooth streamovanie zo smartfónu, alebo tabletu
 • Internetové rádio, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer a ďalšie
 • Vstupy – digitálne 2x optické, koaxiálne a USB typu B  s obvodom izolácie šumu
 • Kvalitné DAC prevodníky – Audiophile 192kHz / 32bit D/A konverzia (ESS9016) a dvojkryštálové hodiny
 • Marantz proprietárne obvody HDAM-SA2
 • Plne diskrétny slúchadlový zosilňovač s HDAM-SA2 a ovládaním zisku
 • Napájanie zabezpečuje dvojitý toroidný transformátor,
 • Kvalitné antirezonančné šasi – dvojvrstvová spodná doska a pevné nožičky
 • Zabudované Wi-Fi s 2,4 GHz / 5 GHz dvojpásmovou podporou
 • Plná kompatibilita Denon HEOS pre multiroomvé využitie
 • Podpora prehrávania WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC cez USB zariadenia
 • Optické, koaxiálne digitálne výstupy
 • Pevný a variabilný analógový výstup
 • RS232 rozhranie

TOP komplexný prehrávač digitálnych hudobných zdrojov

Model ND8006 je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky moderného poslucháča digitálnej hudby. Na základe úspešných modelov multimediálneho sieťového prehrávača NA8005 a CD/SACD prehrávača SA8005, ale s kompletne nanovo premyslenými funkciami a zvukovým dizajnom, kombinuje CD prehrávač s digitálnym hubom pre rôzne zdroje. Ponúka prehrávanie z domácej siete, miestneho úložného priestoru USB, online zdrojov, ako sú streamingové služby a internetové rádio, podporu HEOS a funkciu DAC, ktorá umožňuje priame pripojenie počítačov a iných zariadení. Je tiež pripravený pre budúcnosť, pričom podporuje formáty súborov až do úrovne 11,2 MHz Quad-DSD a 384 kHz / 32-bit PCM a navyše funkcie Apple AirPlay a Bluetooth pre prehrávanie hudby z prenosných zariadení.

Audio s vysokým HI-Res rozlíšením

Optické a koaxiálne digitálne vstupy, ako aj port USB-B umožňujú preniesť hudbu priamo z PC alebo MAC, alebo pripojiť iné digitálne zdroje. USB-B funguje v asynchrónnom režime, aby podporoval nielen zvuk s vysokým rozlíšením 384 kHz / 32 bitov, ale tiež formáty DSD 2,8 MHz, 5,6 MHz a dokonca 11,2 MHz pre maximálny výkon a najpriamejší spôsob, ako si vychutnať vynikajúcu kvalitu. Ak chcete zabezpečiť kvalitu pri pripojení k počítaču, Marantz vytvoril rozšírenú izoláciu okolo vstupného vstupu USB-B, aby sa eliminovala možnosť vysokofrekvenčného šumu generovaného počítačom, ktorý vstupuje do zariadenia ND8006. Okrem toho predný port USB slúži na pripojenie USB kľúčov, alebo externých pevných diskov pre prehrávanie štandardných hudobných súborov.

Audiofilský D/A prevodník

Model ND8006 je postavený so záväzkom týkajúcim sa legendárnej kvality zvuku spoločnosti Marantz. Audiofilský DAC ESS9016 Sabre s dvojitými kryštálmi zabezpečuje presné ovládanie všetkých digitálnych signálov. Analógový obvod používa starostlivo vybrané komponenty a známe moduly Marantz Hyper-Dynamic Amplifier (HDAM), čo má za následok široký dynamický rozsah a najnižšie skreslenie: namiesto bežne používaných „zosilňovačov na čipe“ sú tieto miniatúrne zosilňovače postavené z diskrétnych, optimalizovaných komponentov pre najlepšiu kvalitu zvuku a nachádzajú sa v rozličných produktoch spoločnosti Marantz až po prehrávače a zosilňovače referenčných sérií.

Vysokokvalitný slúchadlový výstup

Pre milovníkov hudby, ktorí si obľúbili počúvať svoje obľúbené nahrávky priamo cez slúchadlá, je ND8006 vybavený vysokokvalitným stupňom pre slúchadlá s vyhradeným modulom zosilňovača HDAM-SA2. Ak chcete pracovať s väčším počtom slúchadiel, faktor zisku sa dá zmeniť z nízkej na strednú až vysokú. Tým je možné bez problémov riadiť slúchadlá s nízkou, aj vysokou impedanciou.

Streamovanie hudby HEOS multiroom

Technológia HEOS zabudovaná v ND8006 vám umožňuje prehrávať vašu obľúbenú hudbu bezdrôtovo z doslova neobmedzených zdrojov. Vychutnajte si hudbu zo Spotify, internetových rádií TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer alebo vašich miestnych hudobných knižníc. Pomocou ďalších komponentov HEOS, ako sú reproduktory HEOS alebo iné prijímače s funkciou HEOS, môžete prehrávať všetku vašu hudbu v celom dome. Ovládajte to všetko bez námahy pomocou bezplatnej aplikácie HEOS.

Marantz hudobné digitálne filtrovanie (MMDF)

Model ND8006 je vybavený unikátnym digitálnym filtrovaním Marantz (MMDF), ktoré je inšpirované našou audiofilskou technológiou referenčnej triedy. Pre Marantz nie je štandardné riešenie digitálnych filtrov akceptovateľnou možnosťou, pretože toto filtrovanie je rozhodujúce pre reprodukciu zvuku digitálnych vstupných signálov. Preto sme značne investovali do získania odborných vedomostí, čo viedlo k vysoko uznávanej technológii Marantz Music Mastering používanej v ocenených produktoch Premium Range 10 Series. Riešenie prispôsobené pre dizajn hardvéru ND8006 sa nazýva Marantz Musical Digital Filtering. Dva voliteľné digitálne charakteristiky filtrov zabezpečujú rôzne vkusy a každý ovláda v digitálnom audio signáli aj tie najmenšie detaily s láskavou starostlivosťou a transformuje nové mediálne súbory pre najkvalitnejšie prehrávanie vo vysokom rozlíšení.

Zabudovaná funkcia Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay

Bezdrôtové rozhranie Bluetooth a Wi-Fi je vybavené pokročilým systémom vysielača s dvojitou anténou pre robustné vysielanie aj v preplnených mestských prostrediach. Vďaka kompatibilite s technológiou AirPlay spoločnosti Apple si môžete vychutnávať obľúbené skladby bezdrôtovo zo svojho obľúbeného zariadenia so systémom iOS, ako sú iPhone a iPad.

Zachovanie kvality zvuku

Jednotlivé nastavenia režimu „OFF“ umožňujú vypnutie nepoužívaných sekcií zariadenia ND8006, aby sa zabránilo akejkoľvek možnosti rušenia, a aby sa zachovali čo možno najčistejšie cesty zvukových signálov na ďalšie zlepšenie kvality zvuku. Tienený toroidný transformátor ďalej minimalizuje vnútorný šum, zatiaľ čo pevné, dvojvrstvové šasi sa stará o optimálne tienenie a stabilitu.

Nezávislý variabilný výstup

Popri svojom konvenčnom linkovom výstupe pre použitie v zosilňovači, ako je perfektne primeraný PM8006, ponúka ND8006 samostatný výstup s premenlivou úrovňou pre pripojenie k napájaným alebo aktívnym reproduktorom, alebo k priamemu vstupu výkonového zosilňovača, ktorý ho umožňuje používať ako multizdrojový digitálny prehrávač / predzosilňovač. Hlasitosť môžete ovládať diaľkovým ovládačom, alebo cez aplikáciu.


f dostupne-prevedeniaf blackf silvergold