Vo svete profesionálneho zvuku sú AKG mikrofóny a slúchadla synomymom excelentnej kvality už po niekoľko rokov. Nahrávacie štúdia, rádia a TV stanice, opery a divadlá rátajú s AKG produktami. Asi ťažko by ste našli ste našli niekoho z hudobnej „branže“, kto by nepoznal výrobky tejto firmy osobne.

Viac ako 60 rokov patrí firma AKG k vedúcim výrobcom mikrofónov a stereofónnych slúchadiel tej najvyššej kvality. V roku 1947 bola založená vo Viedni v meste všetkých významných skladateľov mien ako napríklad Beethovena, Mozarta, Schuberta, Mahlera, Schonberga a samozrejme Strausa.

Z pôvodných dvoch zamestnancov, dnes už veľmi známa AKG sa rozrástla vo vedúci gigant vlastniaci viac ako 1500 patentov. Spojenie vedomostí, úsilia a skúseností dosiahnutých za túto dobu sa produkty AKG môžu pýšiť svojím jedinečným a nenapodobiteľným zvukom ako i reputáciou a popularitou legendárnej značky.

 

Zobrazený jediný výsledok

Zobraziť 12 24 48

AKG K612 Pro

148,00  s DPH
AKG K612 PRO - referenčné otvorené slúchadlá okolo uší • Revolučný systém cievok s plochými vodičmi • Frekvenčná odozva 12 Hz - 39.5 kHz • Citlivosť: 101 dB • Impedancia: 120 Ohmov