Novinky, TOP akcie a Zľavy 13ty

JBL Black Edition – Nové technológie v retro dizajne

V poslednej dobe je možné pozorovať zvýšené úsilie konzorcia HARMAN o získanie zásadného podielu na trhu v oblasti audia. Do ponuky priebežne prichádza množstvo nových výrobkov a zároveň sa prispôsobuje cenová politika potrebám zákazníkov. Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť ZNÍŽENIE CIEN pri niektorých atraktívnych produktoch značky JBL. Zníženie ceny sa týka celého radu JBL CLASSIC BLACK EDITION (okrem modelu L52 CLASSIC BE) + Univerzálneho hudobného systému JBL L75ms.

https://www.trinasty.sk/wp-content/uploads/2023/03/JBL-Classic-Black-Edition-banner.jpg

LIMITOVANÁ EDÍCIA JBL CLASSIC BLACK EDITION

JBL Classic Black Edition sú reprosústavy pre skalných fanúšikov JBL, ktorí chcú produkt reprezentujúci DNA tejto americkej spoločnosti tak, ako žiadny iný. To platí pre nezameniteľný vzhľad aj technológie. Veľmi špecifická čierna penová mriežka Quadrex je charakteristickým znakom, rovnako ako elegantný, hranatý tvar ozvučnice s povrchovou úpravou tvorenou niekoľkými vrstvami čierneho laku vo finálnej vysoko lesklej úprave. Zvýraznené čierne logo JBL so zlatými akcentmi na mriežke a čierno-zlaté štítky na ovládačoch úrovne aj na zadnej strane je špecialitou série Black Edition.

JBL L100 Classic Black Edition - Trinásty

BLACK EDITION prináša oproti veľmi úspešnému radu CLASSIC nielen luxusnú povrchovú úpravu v čiernom piano laku, ale okrem dizajnových úprav vykonali inžinieri JBL aj niekoľko technologických aktualizácií, ktoré vystužujú ozvučnicu a vylepšujú výhybku. Pracovali aj na abgrejde meničov, ktorý sa prejavil zlepšením linearity a znížením skreslenia. Black Edition teda nie je len kozmetickou metamorfózou, ale znie kultivovanejšie a tiež o niečo jemnejšie na stredoch a výškach, vytvára ešte otvorenejšiu scénu a nízke tóny smerujú do vašej izby s väčšou hĺbkou a kontrolou. Vďaka novej svorkovnici, ktorá teraz obsahuje dve sady prémiových pozlátených terminálov pre bezpečné pripojenie k rôznym reproduktorovým káblom a konektorom, sa taktiež rozširujú možnosti pripojenia o Bi-Amp a Bi-Wire (pri modeli L100).

JBL L100 Classic Black Edition - Trinásty


JBL L75ms

Nižšia cena = neprekonateľný pomer výkon/cena

jbl l75ms black edition Archives - Trinásty

JBL L75ms nachádza svoju dizajnovú inšpiráciu v rade JBL Classic, s ktorou zdieľa povrchovú úpravu ozvučnice z orechovej dyhy a čiernu penovú mriežku Quadrex. Za týmto vintage štýlom evokujúcim 70. roky sa ale skrývajú dokonale moderné akustické technológie, vrátane možností streamovania zvuku s vysokým rozlíšením až 32 bitov/192 kHz. Široká konektivita zahŕňa bohaté možnosti pripojenia či už bezdrôtového alebo káblového. Môžete tak jednoducho prehrávať zvuk z vášho televízora, smartfónu a dokonca aj gramofónu. Milovníkov najnižších tónov zvukového spektra poteší možnosť pripojenia externého subwoofera.

Interný zosilňovač triedy D dodáva potrebný výkon 2 x 125 W RMS do basových meničov, 2 x 25 W RMS do výškových meničov a 50 W RMS do stredového meniča. Dohromady teda solídnych 350 W RMS výkonu v jedinom kompaktnom systéme. Jednou z mnohých predností je, že vďaka konštrukcii a kvalite návrhu aj spracovania je možné prehrávať hudobný materiál s vysokou úrovňou hlasitosti a minimálnym skreslením.

Viac než len soundbar..

  • Reproduktor je skôr komplexným hudobným systémom a ponúka Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 aj Chromecast, Ethernetovú konektivitu a HDMI (ARC) vstup pre pripojenie zvuku z televízora.
  • Ani na milovníkov analógu nie je zabudnuté a okrem štandardného AUX vstupu 3,5 mm ponúka aj Phono MM vstup pre pripojenie gramofónu alebo výstup pre aktívny subwoofer.
  • L75ms je možné ľahko bezdrôtovo pripojiť k sieti cez Google Home a funguje so službami ako napríklad Spotify Connect, Tidal Connect a Qobuz.


 

Exkluzívnu Limitovanú sériu JBL CLASSIC BLACK EDITION vám teraz ponúkame v akciovej Promo cene !!!

 

JBL-L100-Classic-Black-Edition - limitovaná edícia 3-pásmových stĺpových reproduktorov s vintage vzhľadom v čiernom klavírnom laku

JBL L100 Classic Black Edition

pôvodná cena € 5998.-

aktuálna cena € 4799.-

JBL-L82-Classic-Black-Edition - limitovaná edícia 2-pásmových regálových retro reproduktorov v čiernom klavírnom laku

JBL L82 Classic Black Edition

pôvodná cena € 2999.-

aktuálna cena € 2399.-

 

JBL-L52-Classic-Black-Edition - iknké 2-pásmové regálové reproduktory v retro dizajne v limitovanej edícii v čiernom klavírnom laku

JBL L52 Classic Black Edition

pôvodná cena € 1150.-

aktuálna cena bez zmeny

 

JBL-L75ms-Black-edition - aktívny hudobný systém v limitovanej edícii čierneho klavírneho laku

JBL L75ms Black Edition

pôvodná cena € 1799.-

aktuálna cena € 1199.-

 

JBL-L75ms - kompaktný bezdrôtový hudobný systém v jednom reproduktore

JBL L75ms

pôvodná cena € 1649.-

aktuálna cena € 999.-

 

 

 

Akciova cena pre JBL  Classic Black Edition platí do vypredania naskladneného počtu ks určeného pre Promo tejto kampane …