Na trhu s hudbou pracujeme už viac ako 30 rokov a naučili sme sa  striktne dodržiavať jednu zásadu:
„Dobrý obchod vzniká vtedy, ak sú spokojné obidve strany, ..keď niektorá z nich  spokojná nie je – takýto obchod zmysel nemá“…

SORTIMENT A CENY

Portfólio tovaru sa snažíme postaviť na osvedčených modeloch, pričom aj u renomovaných výrobcov prihliadame na čo najvýhodnejší pomer cena/kvalita.  Keďže všetok náš tovar je z oficiálnej distribúcie, so slovenskou zárukou, čiastočne nám to sťažuje možnosť konkurovať internetovým predajcom s pochybným dovozom. Nemôžme…a vlastne ani nechceme byť najlacnejší na trhu. Ako postupne rozširujeme sortiment o nové značky, všetky testujeme a porovnávame, preverujeme, ako funguje distribúcia, servis. Až potom sa rozhodneme, či pridáme daný produkt do portfólia..

Ak Vás zaujal tovar, ale inde ste našli nižšiu cenu – kontaktujte nás, pozrieme sa na to…

KAMENNÉ PREDAJNE A POSLUCHOVÁ MIESTNOSŤ

E-shop je len nadstavbou, ktorá ponúka a distribuuje tovar. Všetko čo na ňom propagujeme – najprv otestujeme a vypočujeme.  Častokrát sme prekvapení (a občas aj zaskočení), ako sa výsledky môžu líšiť od tvrdenia výrobcu, alebo marketingových kanálov…. Preto, ale hlavne, kvôli vám sme zriadili posluchovú miestnosť, kde vám komponenty radi odprezentujeme  a vysvetlíme vám všetky technické „finesy“ toho, ktorého zariadenia, vrátane jeho výhod a nevýhod.

VYPRACUJEME VÁM PONUKU NA MIERU

Stereo zostava?…domáce kino?,…vhodný typ reprosústav?…komponentov?
Zvážili ste vhodnosť komponentov pre vami počúvanú hudbu?…pre váš posluchový priestor?
Okrem samotného vypracovania návrhu a poradenstva(ktoré neúčtujeme) – ponúkame zákazníkom aj montáž ozvučenia u zákazníka, ako aj záručný a pozáručný servis. Ku každému návrhu pristupujeme tak, ako by sme daný projekt robili pre seba. Všetky veci najprv testujeme, porovnávame, vzdelávame sa, cestujeme na veľtrhy…a to všetko len preto, aby sme mohli zákazníkovi čo najobjektívnejšie a najzodpovednejšie splniť jeho požiadavky.

Preto nemôžme byť najlacnejší a nemôžme, resp. nechceme cenou konkurovať firmám, ktoré sa takejto práci nevenujú (to platí nielen na ceny tovaru, ale aj pre dopravu)

PODPORA  OFICIÁLNEJ DISTRIBÚCIE

V snahe poskytnúť zákazníkovi čo najnižšiu cenu ponúkajú  niektorí internetoví predajcovia tovar pochybného pôvodu. U nás sa Vám to nestane! Všetok tovar je z oficiálnej slovenskej distribučnej siete, čo znamená že má plnú slovenskú záruku, slovenský návod a možnosť využiť záruku v prípade problémov buď u nás, alebo, ak je to pre vás výhodnejšie – v ktoromkoľvek  záručnom servise tej, ktorej značky. Na všetok tovar zakúpený u nás poskytujeme min. 24 mesačnú záruku. Na vybrané druhy však platí  3 až 5 rokov,prípadne doživotná záruka. Reklamácie vybavíme v najrýchlejšom možnom čase. Pri vybranej skupine výrobkov Vám tovar vymeníme za nový.

V prípade e-shopov s neoficiálnym dovozom riskujete, nielen chýbajúci SK návod, ale aj SK menu prístroja, Z ohlasov zákazníkov vieme, že veľakrát je potrebné reklamovaný tovar zasielať do zahraničia. Nič z toho sa u nás nemôže stať !

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE PRE NÁS PRVORADÁ

Potrebujete poradiť pri výbere tovaru? Potrebujete viac informácií o produkte? Neváhajte a kontaktujte nás…
Na viacerých miestach nášho obchodu sú kontakty:  e-mail, mobil, pevná linka, chat, či formulár, kde môžte znechať svoj dotaz. Sme vám vždy k dispozícii. Poradíme Vám, či daný výrobok pri Vašich požiadavkach je tá správna voľba. Zákúpený výrobok vám dopravíme domov, ak je to potrebné, po dohode vám ho nainštalujeme a predvedieme obsluhu.

ZAPOŽČIAME VÁM

Novou službou je zapožičanie prepájacích káblov, aby si zákazník sám rozhodol, aký kábel je preňho najvýhodnejší (postupne rozširujeme aj na iné komponenty  zariadenia). Rovnako vám zapožičiame komponenty pre nastavenie gramofónu, digitálnu váhu apod.

ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ

Pokazený komponent vyzdvihneme u vás doma, bez toho, aby ste musel vyvinúť akúkoľvek aktivitu navyše (okrem zabalenia), najrýchlejším možným spôsobom ho zoservisujeme a dopravíme k vám domov (to sa týka j pozáručných opráv a komponentov kupovaných u iných predajcov)

UŠETRÍME VÁM SKLAMANIE

Všetok tovar si môžete nechať predviesť v našej  „kamennej“ predajni, resp.vypočuť v posluchovej miestnosti. Ak sa jedná o AUTO HiFi, odborne Vám ho nainštalujeme a doladíme na mieru v našej montážnej dielni.

ŠETRÍME VÁŠ ČAS A PENIAZE

Tovar vám doručíme priamo do rúk. Rýchlosť a bezpečnosť dodania zaručujú renomované kuriérske služby. V prípade, že daný tovar máme na sklade – môžete ho mať doma do 24hodín. Zároveň vám znižujeme cenu nákupu tým, že Vám vypracujeme návrh zostavy na mieru podľa zadaných požiadaviek a pomôžeme vám minimalizovať výdaje použitím komponentov s čo najvýhodnejším pomerom cena/kvalita s dôrazom na čo najlepšie zvukové a obrazové parametre.

RASTIEME S VAMI

Dlhoročným pôsobením na trhu Vám môžeme zabezpečiť aj množstvo značiek, ktoré nemáme priamo v našom portfóliu, ale vieme vám ich zabezpečiť s náležitým servisom (po vzájomnej konzultácii a bližšej špecifikácii produktu) . V prípade záujmu nás stačí kontaktovať. Radi sa podelíme aj o vaše skúsenosti  a  na základe nich sa vynasnažíme pružne upravovať našu ponuku.

 …A ČO JE NAJDÔLEŽITEJŠIE?

  • Nenechajte sa „opiť rohlíkom“ – technickými parametrami, renomovanou značkou výrobcu, či dizajnom.
  • Ak to so zvukom vašej zostavy myslíte naozaj vážne, najprv si svoju vysnívanú zostavu vypočujte naživo.
  • Zbaľte pár obľúbených CD nahrávok a navštívte nás. Komponenty vám zapojíme – pri počúvaní a dobrej káve bude vaše rozhodovanie podstatne ľahšie.

Sme tu permanentne pre vás, ..na telefóne, e-maile, FB, Live chate – pokúsime sa vám pomôcť s akýmkoľvek problémom aj na diaľku.