Home HiFi, Novinky, TOP akcie a Zľavy 13ty

Marantz 70th Trade In – ideálny čas na upgrade vašej audio zostavy

Sedem desaťročí na audio trhu si rozhodne zaslúži uznanie a poďakovanie zákazníkom. Marantz preto ohlásil špeciálnu akciu, ktorá potrvá 70 dní. Prineste k nám svoje staré Hi-Fi zariadenie akejkoľvek značky a odneste si nový kúsok od Marantz-u.

Od založenia firmy v roku 1953 – až dodnes zostáva Marantz verný v hľadaní čistej hudobnej reprodukcie. Táto myšlienka poháňala aj zakladateľa Saula Bernarda Marantza, keď sa vŕtal v garáži vo svojom dome v Kew Gardens, v štáte New York, USA. A stále je to to, čo poháňa Marantz dopredu aj dodnes.

Upgradujte svoj zvukový zážitok s Marantz

Marantz, synonymum pre špičkové luxusné audio, oslavuje svoje 70. výročie jedinečným programom Trade-In.
Na oslavu tohto výročia Marantz predstavuje program, kde ponúka obdobie 70 dní (od 15. septembra 2023 do 24. novembra 2023) na výmenu akéhokoľvek starého HiFi komponentu za vybraný nový model  Marantz s výraznou zľavou. Toto podujatie predstavuje jedinečnú príležitosť pre dlhoročných nadšencov Marantzu aj nováčikov pozdvihnúť svoju audioi zostavu na vyššiu úroveň a ponoriť sa do najčistejšiej esencie kvalitnej hudby hudby a kina – aby ste zažili moderný hudobný luxus.

Podrobnosti o programe Trade In

Záväzok spoločnosti Marantz k dokonalosti sa rozširuje na ich nové produkty a vybavenie, ktoré sprevádza audiofilov na ich hudobnej ceste už desaťročia. Aby si to pripomenuli, Marantz sa spojil s predajcami po celom svete na špeciálnej 70-dňovej akcii, kde zákazníci môžu priniesť použité audio zariadenia zúčastneným predajcom a získať exkluzívny kredit na nákup nového produktu Marantz. Či už ide o obľúbený zosilňovač, starý prijímač alebo dobre opotrebovaný gramofón, akékoľvek použité zariadenie je vhodné na obchod.

Podmienkou je, že hodnota nového musí byť najmenej 2,5-násobkom vášho pôvodného modelu, ktorý chcete vymeniť. Ak nebol pôvodný model kupovaný u nás, to tiež nie je problém. Náš tím zároveň vždy odborne posúdi jeho aktuálny stav. V prípade nevyhovujúceho stavu zariadenia alebo nesplnenia podmienok akcie si vyhradzujeme právo na odmietnutie výkupu. Trinásty si zároveň vyhradzuje právo na určovanie a prípadnú zmenu podmienok akcie. Viac informácií vám radi poskytneme v našej predajni.

Produkty patriace do Trade In akcie a ich cena

Na základe posúdenia predajcu môžete získať štedrý kredit, ktorý vám umožní využívať zľavu až 10 – 20 % na nový produkt Marantz (platí aj na súčasné akciové ceny)

Záujemcovia o výmenu komponentu môžu použiť svoj exkluzívny kredit na nákup nasledujúcich produktov Marantz:

AV receivre

Marantz Cinema 40

Marantz Cinema 50

Marantz Cinema 60

Marantz Cinema 70S

AV separátne komponenty

AMP 10   aktuálna cena   6 990 €
AV8805A  aktuálne v akcii  4 409 €
AV7706    aktuálne v akcii  2 599 €
MM8077   aktuálne v akcii  1 959 €

Stereo zosilňovače

Marantz Model 30

 

Marantz Model 40n

Marantz Stereo 70s

Hudobné zdroje

Marantz SACD 30n

 

Marantz TT-15S1