Stačí pridať reproduktory – streamovacie zosilňovače NAD za akčné ceny

Stereo zosilňovač so zabudovaným streamrom je čoraz populárnejšia kombinácia. Preto sme na november pre vás pripravili zaujímavé streamovacie zosilňovače NAD za Akčnú cenu. K zosilňovaču stačí pridať ľubovoľné reproduktory a elegantná moderná HiFi zostava je na svete. Všetky modely sú vybavené špičkovým BluOS streamerom, ktorý umožňuje jednoduché prehrávanie hudby z Tidal, Spotify a ďalších služieb, internetových rádií vrátane slovenských staníc alebo hudby z vašej domácej knižnice na sieťovom disku.

Streamovacie zosilňovače NAD za akčné ceny

Kúpte si počas novembra nový streamovací zosilňovač NAD za Akčnú cenu. K zosilňovaču stačí pridať ľubovoľné reproduktory a získate elegantnú modernú HiFi zostavu. Všetky modely sú vybavené špičkovým BluOS streamerom, ktorý umožňuje jednoduché prehrávanie hudby z Tidal, Spotify a ďalších služieb, internetových rádií vrátane slovenských staníc alebo hudby z vašej domácej knižnice na sieťovom disku. Všetko ovládate aplikáciou pre iPhone, iPad alebo Android v češtine.

Zosilňovače NAD M10 a NAD M33 je možné pripojiť aj k televízii pomocou HDMI ARC vstupu a užívať si tak skvelého zvuku z filmov a televíznych relácií.
Obľúbené zosilňovače strednej triedy NAD C368 a NAD C388 majú na zadnej strane pripravené 2 voĺné sloty:
– Jeden poslúži pre osadenie BluOS streamra (taraz vo výhodnej akciovej cene!)
– Pre druhý je možné dokúpiť modul MDC HDM-2, ktorý ich obohatí o HDMI vstupy a umožní aj pripojenie k TV pomocou HDMI ARC.

 

Ozvučte si každú miestnosť

Streamovacie zosilňovače NAD možno vďaka hudobnému systému BluOS kombinovať s prehrávačmi Bluesound a je možné s nimi ozvučiť až 64 miestností. Všetky prehrávače potom ovládate jednou aplikáciou v slovenčine pomocou telefónu alebo tabletu.

 

Ovládacia aplikácia v češtine

Streamovacie funkcie zosilňovačov NAD sa ľahko ovládajú pomocou bezplatnej aplikácie v češtine pre telefóny a tablety iOS a Android. V aplikácii máte po ruke všetky zdroje hudby ako sú Tidal, Spotify, rádia a ďalšie.

Kalibrácia miestnosti Dirac Live

Modely NAD M10 a M33 majú vstavaný systém pre korekciu akustiky miestnosti Dirac Live. Vďaka nemu dosiahnete špičkového hifi zvuku aj v akusticky náročných interiéroch bez nutnosti drahých a zložitých akustických úprav miestnosti.

 


2999.€   2569.€

NAD M10 – Integrovaný zosilňovač so streamerom a DAC

 

 

M10 predstavuje nový druh High-And komponentu, ktorý aj napriek svojmu malému telu disponuje maximálnym výkonom. Nový model zjednocuje BluOS, sieťový prehrávač, D/A prevodník, ozvučenie televízie a výkonový zosilňovač do jedného elegantného a kompaktného tela…


1448.€  1299.€

NAD C368 + MDC BluOS 2i – Integrovaný zosilňovač so streamerom a DAC

 

C368 spája tradičnú kvalitu značky NAD s modernými technológiami digitálnej amplifikácie zvuku. Vysoký trvalý výkon 2 x 80W umožňuje zosilňovač skombinovať so širokou škálou reprosústav. Čerešničkou na torte je MDC technológia, vďaka ktorej môžete zosilňovač obohatiť o nové funkcie teraz i v budúcnosti…


2198.€  1999.€

NAD C388 + MDC BluOS 2i – Integrovaný zosilňovač so streamerom a DAC

 

C388 je špičkou vo svete cenovo dostupných zosilňovačov. Pri svojich 150W na kanál dokáže tento prístroj naplniť vašu miestnosť detailným a živým zvukom bez akéhokoľvek skreslenia. Inovatívna modulárna technológia MDC vám umožní obohatiť zosilňovač o nové funkcie teraz i v budúcnosti a užívať si tak tento dokonalý zvuk…