Novinky, TOP akcie a Zľavy 13ty

Stačí pridať reproduktory – streamovacie zosilňovače NAD za akčné ceny

Stereo zosilňovač so zabudovaným streamrom je čoraz populárnejšia kombinácia. Preto sme na november pre vás pripravili zaujímavé streamovacie zosilňovače NAD za Akčnú cenu. K zosilňovaču stačí pridať ľubovoľné reproduktory a elegantná moderná HiFi zostava je na svete. Všetky modely sú vybavené špičkovým BluOS streamerom, ktorý umožňuje jednoduché prehrávanie hudby z Tidal, Spotify a ďalších služieb, internetových rádií vrátane slovenských staníc alebo hudby z vašej domácej knižnice na sieťovom disku.

Streamovacie zosilňovače NAD za akčné ceny

Kúpte si počas novembra nový streamovací zosilňovač NAD za Akčnú cenu. K zosilňovaču stačí pridať ľubovoľné reproduktory a získate elegantnú modernú HiFi zostavu. Všetky modely sú vybavené špičkovým BluOS streamerom, ktorý konštrukčne, zvukovo aj ovládaním patrí jednoznačne k najlepším na trhu a umožňuje jednoduché prehrávanie hudby z Tidal, Spotify a ďalších služieb, internetových rádií vrátane slovenských staníc alebo hudby z vašej domácej knižnice na sieťovom disku. Všetko ovládate aplikáciou pre iPhone, iPad alebo Android v češtine.

Zosilňovače NAD M10 a NAD M33 je možné pripojiť aj k televízii pomocou HDMI ARC vstupu a užívať si tak skvelého zvuku z filmov a televíznych relácií.
Obľúbené zosilňovače strednej triedy NAD C368 a NAD C388 majú na zadnej strane pripravené 2 voĺné sloty:
– Jeden poslúži pre osadenie BluOS streamra (teraz prí kúpe so zosilňovačom vo výhodnej akciovej cene!)
– Pre druhý je možné dokúpiť modul MDC HDM-2, ktorý ich obohatí o HDMI vstupy a umožní aj pripojenie k TV pomocou HDMI ARC.

 

Ozvučte si každú miestnosť

Streamovacie zosilňovače NAD možno vďaka hudobnému systému BluOS kombinovať s prehrávačmi Bluesound a je možné s nimi ozvučiť až 64 miestností. Všetky prehrávače potom ovládate jednou aplikáciou v slovenčine pomocou telefónu alebo tabletu.

 

Ovládacia aplikácia už aj v slovenčine

Streamovacie funkcie zosilňovačov NAD sa sa už dajú dlhší čas ľahko ovládať pomocou bezplatnej aplikácie v češtine pre telefóny a tablety iOS a Android. V aplikácii máte po ruke všetky zdroje hudby ako sú Tidal, Spotify, rádia a ďalšie.

Čo je však nebývalé a viac ako potešujúce – niektoré modely NAD sa už dajú ovládať aj v slovenčine. Slovenské menu je súčasťou čerstvo vydanej (október 2021) aktualizácie BluOS 3.14.31 a je k dispozícii na predných displejoch zosilňovačov NAD C700, M10, M10v2, M33 a streameru M50.2. Aj u AV receiverov T758v3i, T777v3i a T778 je menu, zobrazované na obrazovke TV, v slovenčine. Veríme, že táto novinka pomôže mnohým užívateľom v ľahkom používaní prístrojov NAD.

Kalibrácia miestnosti Dirac Live

Modely NAD M10 a M33 majú vstavaný systém pre korekciu akustiky miestnosti Dirac Live. Vďaka nemu dosiahnete špičkového Hi-Fi zvuku aj v akusticky náročných interiéroch bez nutnosti drahých a zložitých akustických úprav miestnosti.

 


5 499.€   4 729.€

NAD Masters M33 – Integrovaný zosilňovač so streamerom a DAC

 

 

NAD Masters M33 je High-Endovým komponentom novej doby, ktorý v sebe spája špičkové technológie, nekompromisnú konštrukciu, dizajn a zvuk. Právom odmenený prestížnou cenou  EISA, ako najlepší európsky Smart streamovací zosilňovač …


1 440.€  1 199.€

NAD C368 + MDC BluOS 2i – Integrovaný zosilňovač so streamerom a DAC

 

NAD C368 spája tradičnú kvalitu značky NAD s modernými technológiami digitálnej amplifikácie zvuku. Vysoký trvalý výkon 2 x 80W umožňuje zosilňovač skombinovať so širokou škálou reprosústav. Čerešničkou na torte je MDC technológia, vďaka ktorej môžete zosilňovač obohatiť o nové funkcie teraz i v budúcnosti…


2 248.€  1 799.€

NAD C388 + MDC BluOS 2i – Integrovaný zosilňovač so streamerom a DAC

 

NAD C388 je špičkou vo svete cenovo dostupných zosilňovačov. Pri svojich 150W na kanál dokáže tento prístroj naplniť vašu miestnosť detailným a živým zvukom bez akéhokoľvek skreslenia. Inovatívna modulárna technológia MDC vám umožní obohatiť zosilňovač o nové funkcie teraz i v budúcnosti a užívať si tak tento dokonalý zvuk…