SKU: CLUB_1224

JBL Club 1224 – 300mm subwoofer do auta série Club • 275 W RMS / 1100 W špička • Frekvenčný rozsah: 25 Hz – 175 Hz • Citlivosť (@ 2.83 V): 93 dB • Impedancia: 2 alebo 4 ohmy (prepínateľná)

109,00  s DPH

Porovnať
Na splátky už od 100€ mesačne

Popis

jbl-by-harman-logo

Club 1224 – 300mm subwoofer do auta ponúka vysokú účinnosť, dostatočný výkon a nezameniteľný dizajn a zvuk JBL…

 

        Prednosti subwoofrov série JBL Club
  • Tieto subwoofery poskytujú špičkový výkon za cenu, ktorá nezruinuje váš rozpočet
  • Woofery Club poskytujú vyššiu účinnosť a vyšší výkon
  • Club séria poskytuje riadený basový zdvih s presnými basovými charakteristikami
  • Ich agresívny štýl a pôsobivé basy sú navrhnuté, aby oslovili tých, ktorí chcú mohutné basy za prijateľnú cenu
  • Mechanický prepínač SSI (Smart Selectable Impedance) vám umožňuje zvoliť 2- alebo 4-ohmovú impedanciu pre maximálnu konfiguračnú flexibilitu.

Vlastnosti JBL Club 1224

  • JBL Club 1224 – 300mm subwoofer série Club
  • Prepínač impedacie vám umožňuje zvoliť 2- alebo 4-ohmovú impedanciu pre maximálnu konfiguračnú flexibilitu.
  • Exkluzívna technológia SSI™ umožňuje jednoduchú konštrukciu systému
  • JBL používa inovačné spidery (vlnovce) na zaistenie najlepšej možnej kontroly pri hraničných hodnotách v porovnaní s bežne používanými lineárnymi spidermi
  • Vďaka závesom s vysokým zdvihom, patentovanému dizajnu kónusu a dlhej exkurzii, dodávajú woofery Club hlboké, výkonné basy s vyššou presnosťou ako bežné woofery

SSI™ (Selectable Smart Impedance)

Väčšina  prevedení  zvukových  systémov  do auta volá po 2- alebo 4-ohmovej impedancii. Subwoofery Club  sú  vybavené  exkluzívnym prepínačom duálnej impedancie, ktorý vám umožní zvoliť niektorú z možností impedancie zaťaženia. Prepínač SSI vám umožňuje prekofigurovať  váš systém jednoduchým prepnutím prepínača a nie je k dispozícii u žiadneho iného výrobcu.

Záves s vysokým zdvihom

Woofery  Club  obsahujú  závesy  s  vysokým zdvihom, ktoré poskytujú vynikajúce odpruženie okrajov kónusov  pri  maximálnej exkurzii.  To nielenže  zvyšuje  plochu  kónusu,  ale  poskytuje pozoruhodnú lineárnu stabilitu a spoľahlivosť.

Patentovaný dizajn kónusu

Kónusy  subwoofera  JBL  nie  sú  vytvorené  len tak, aby udierali, sú vytvorené tak, aby vydržali. Woofery Club majú exkluzívny dizajn kónusu, ktorý poskytuje vynikajúcu tuhosť pre dlhodobý výkon.

Veľký zdvih subwoofra

Čím má subwoofer väčší zdvih – tým viac vzduchu sav ozvučnici pohybuje. A čím viac vzduchu sa pohybuje, tým vďaka basreflexu vnímame viac basov. Vďaka tomu zaručujú subwoofre JBL Club dostatočne veľký, hlboký basový vnem.

Test životnosti JBL

Pre zaistenie reproduktorov, ktoré obstoja v skúške času, využívajú konštruktéri JBL rovnako prísne kvalitatívne kontroly a testovacie štandardy ako pri výrobkoch, ktoré vyrábajú pre profesionálne a OEM aplikácie. Tieto zahŕňajú vibračný test, ktorý vytvára takmer 1.9 G s rôznymi frekvenciami od 5 Hz – 1 kHz, test životnosti, ktorý tlačí každý produkt do jeho limitov počas 500 hodín v testovacej komore. Tu ich zmrazujú, ohrievajú a každý výrobok vystavujú žiareniu počas 150 hodín pod ultrafialovým svetlom. Taktiež napájajú každý subwoofer na 100 hodín s menovitým RMS/špičkovým výkonom použitím špecifických frekvencií a hudby.


Parametre:

Popis: 12″ (300 mm) audio subwoofer do auta
Spracovanie výkonu: 275 W RMS, 1 100 W MAX
Citlivosť (@ 2.83 V): 93 dB
Frekvenčný rozsah: 25 Hz – 175 Hz
Priemer zvukovej cievky: 2″ (50 mm)
Impedancia: 2 alebo 4 ohmy, možné prepnúť
Priemer výrezu: 11-1/4″ (285 mm)
Montážna hĺbka: 6-1/2″ (165 mm)