RÔZNI INTERPRETI ‎– Siltech High End Audiophile Test Demo CD Volume 3 (CD)

> > > SKU: 6111160

RÔZNI INTERPRETI ‎– Siltech High End Audiophile Test Demo CD Volume 3 (CD)
Stav nosiča: M
Stav obalu: M
Zabalené v pôvodnej vonkajšej fólii

25,00  s DPH

Porovnať

Popis

Ak si vypočujete našu produkciu, nezabudnite, že sme urobili všetko, čo bolo v našich silách, aby sme pre vás získali všetky výhody našej snahy ísť nad rámec toho najlepšieho z najlepších..

STS Digital
Fritz de With – zakladateľ spoločnosti

STS Analog/Digital – kultové audiofilské vydavateľstvo sídliace v Holandsku, ktoré vydáva v malých sériách nahrávky spracované MW kódovacím procesom a DMM masteringom…

STS Digital/Analog je jedným z popredných európskych nahrávacích štúdií pre audiofilov a hudobnú produkciu. Spoločnosť sídliaca v Holandsku, je výhradne preferovaná niekoľkými poprednými výrobcami audio komponentov, ako sú Schoeps, Siltech, Audioquest, Marantz, C.E.C a pod. k produkcii CD s vynikajúcou hudobnou kvalitou. Spoločnosť STS Digital za dlhé roky vyvinula vlastný unikátny a veľmi zložitý „MW kódovací proces“, aby ich nahrávky zneli rovnako dobre na ponúkaných nosičoch, ako je tomu u ich štúdiových masterov.
Portfólio CD a LP rastie po celú dobu a naša firma má tú česť reprezentovať ich hudobnú produkciu a nahrávky v Slovenskej republike. Tieto CD a LP sú vyrábané v malých obmedzených – limitovaných edíciách, takže sa relatívne rýchlo dopredajú a nie je ich možné do budúcna viac objednať. Z tohto dôvodu sú už niektoré tituly bohužiaľ nedostupné.

Tracklist:

1Anjani ThomasNo One After You
2Gregor HamiltonAnother Life
3Lizz WrightJust Like The End Of The Line
4All Times Big BandMy Romance
5Coco JoanoRitual
6Raúl BarbozaAccordeon
7Ronald DouglasA Prelude To A Kiss
8Mighty Sam McClainGive It Up To Love
9Madeleine PeyrouxBlue Alert
10Richard BonaEkwa Muato
11Rachelle FerrellCan Explain

Rok vydania: neznámy
Vydavateľ: STS Digital/Analog
Krajina pôvodu: Holandsko
Kat.č.: 6111160
Počet nosičov: 1