RÔZNI INTERPRETI ‎– Siltech High End Audiophile Test Demo CD Volume 4 (CD)

> > > SKU: 6111183

RÔZNI INTERPRETI ‎– Siltech High End Audiophile Test Demo CD Volume 4 (CD)
Stav nosiča: M
Stav obalu: M
Zabalené v pôvodnej vonkajšej fólii

25,00  s DPH

Porovnať

Popis

Ak si vypočujete našu produkciu, nezabudnite, že sme urobili všetko, čo bolo v našich silách, aby sme pre vás získali všetky výhody našej snahy ísť nad rámec toho najlepšieho z najlepších..

STS Digital
Fritz de With – zakladateľ spoločnosti

STS Analog/Digital – kultové audiofilské vydavateľstvo sídliace v Holandsku, ktoré vydáva v malých sériách nahrávky spracované MW kódovacím procesom a DMM masteringom…

STS Digital/Analog je jedným z popredných európskych nahrávacích štúdií pre audiofilov a hudobnú produkciu. Spoločnosť sídliaca v Holandsku, je výhradne preferovaná niekoľkými poprednými výrobcami audio komponentov, ako sú Schoeps, Siltech, Audioquest, Marantz, C.E.C a pod. k produkcii CD s vynikajúcou hudobnou kvalitou. Spoločnosť STS Digital za dlhé roky vyvinula vlastný unikátny a veľmi zložitý „MW kódovací proces“, aby ich nahrávky zneli rovnako dobre na ponúkaných nosičoch, ako je tomu u ich štúdiových masterov.
Portfólio CD a LP rastie po celú dobu a naša firma má tú česť reprezentovať ich hudobnú produkciu a nahrávky v Slovenskej republike. Tieto CD a LP sú vyrábané v malých obmedzených – limitovaných edíciách, takže sa relatívne rýchlo dopredajú a nie je ich možné do budúcna viac objednať. Z tohto dôvodu sú už niektoré tituly bohužiaľ nedostupné.

Tracklist:

1Van OrlySomebody Hold Me
2ElineI Can’t Give You Anything But Love
3Gabriela AndersI’ll Be Loving You
4Peggy LeeTouch The Earth
5Jeanette Lindström QuintetSpeak Low
6Ntjam RosieSerre Sa Main
7Merel de JongYou’ve Got A Friend
8Joanna CocoRitual
9Cristina BrancoOmen
10Melanie de BiasioNo Deal
11Janis SiegelSmall Day Tomorrow
12Lizz WrightHey Mann

Rok vydania: neznámy
Vydavateľ: STS Digital/Analog
Krajina pôvodu: Holandsko
Kat.č.: 6111183
Počet nosičov: 1