Zenec Z-E1010 Naviceiver E>GO s 10,1″ displejom

SKU: Z-E1010

Z-E1010 Naviceiver E>GO s 10,1″ displejom je revolučný infotaiment pre vozidiel z koncernu VW so systémom MIB, ako sú VW Golf 7, Polo 6, Passat Alltrack, Tiguan II a Škoda Octavia III USB, •  Bluetooth pripojeníie 4.1 • Veľký 10,1″ (25,7cm) kapacitný dotykový displej s rozlíšením 1024 x 600 pixelov • Integrovaný zosilňovač 4x45W • 2 porty USB 2.0 • DAB+ tuner • Podporované formáty zvuku a videa: MP3, FLAC, AAC (MP4A), M4A, AVI, MP4, H.264, MKV 1080p, MPEG2 / TS, MPG, WMV, Xvid • Rozhranie SmartLink Direct pre smartfóny so systémom Apple iOS alebo Android zrkadlí obsah displeja smartfónu na displeji prístroja CORE • Vstupy na pripojenie a ovládanie dvoch kamier • Dokúpiteľný balíček satelitnej navigácie – predinštalovaný na 16GB microSDHC karte, obsahujúci mapové poklady 47 európskych krajín

599,00  s DPH

Porovnať
Na splátky už od 100€ mesačne

Popis

Z-E1010 Naviceiver E>GO  je univerzálny infotainer s 10″ displejom je ideálnym doplnkom pre automobily  koncernu VW…

 

Univerzálny infotainer s veľkým displejom, ktorá je ideálny pre pre doplenie zvukovej a navigačnej výbavy a integráciu do automobilov koncernu VW modelovej rady  VW Golf 7, Polo 6, Passat Alltrack, Tiguan II a Škoda Octavia III. Základom tohto revolučného konceptu je hlavný prístroj CORE s typovým označením Z-E1010 a 10,1”/25,7 cm displejom, optimálne vyladeným pre cieľové vozidlá. Pre konkrétny model vozidla je určená špecifická inštalačná sada, ktorá obsahuje rámček prístroja pre daný hlavný prístroj, všetky potrebné káblové zväzky a nevyhnutné adaptéry pre anténne rozhranie – to všetko pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu a integráciu komfortných funkcií do prístroja Z-E1010. Funkcie integrácie na báze zbernice CAN sú špecifické pre každú značku a vozidlo a zahŕňajú informácie o prehrávanej stope, zobrazujúce sa na informačnom displeji vodiča, informácie o stave klimatizácie a/alebo jej ovládaní, OPS, multifunkčný volant, ale aj menu koncernových vozidiel alebo displej s údajmi z kabíny vozidla.

 

Vlastnosti

 • ZENEC E> GO CORE je inovatívne systémové riešenie k ľahkému dovybavenie vozidla o infotainer s veľkým 10″displejom.
 • Ponúka riešenie pre mnoho novších a súčasných modelov vozidiel z koncernu VW so systémom MIB, ako sú VW Golf 7, Polo 6, Passat Alltrack, Tiguan II a Škoda Octavia III.
 • Základom tohto revolučného konceptu je hlavný prístroj CORE s typovým označením Z-E1010 a 10,1 / 25,7cm displejom, optimálne vyladeným pre cieľová vozidla.
 • Pre konkrétny model vozidla je určená špecifická inštalačná sada, ktorá obsahuje rámček prístroje pre daný hlavný prístroj, všetky potrebné káblové zväzky a nevyhnutné adaptéry pre anténne rozhranie – to všetko pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu a integráciu komfortných funkcií do prístroja Z-E1010.
 • Funkcie integrácie na báze zbernice CAN sú špecifické pre každú značku a vozidlo a zahŕňajú informácie o prehrávanej stope, zobrazujúci sa na informačnom displeji vodiča, informácie o stave klimatizácie a / alebo jej ovládanie, OPS, multifunkčný volant, ale aj menu koncernových vozidiel, alebo displej s údajmi z kabíny vozidla
 • Citlivý kapacitný dotykový displej má sklenený povrch, ktorý umožňuje vysoké rozlíšenie 1024 x 600 pixelov pre ostrý, presný, brilantný obraz.
 • DAB + FM tuner s funkciami Comfort Scan, MOT Slideshow, DLS text a sledovanie služby (DAB <> DAB) ponúka nerušený pôžitok z počúvania moderných digitálnych rádií, a to vrátane zobrazenia programových metadát. FM tuner zaisťuje čistý príjem rádia v oblastiach, kde má vysielanie DAB len nízke alebo nedostatočné pokrytie.
 • 2 porty USB 2.0 možno využiť na pripojenie smartphonov alebo externých dátových USB médií.
 • Podporované je prehrávanie A / V súborov,
 • Podpora zvukových Hi-Res formátov vo vysokom rozlíšení, ako FLAC alebo MKV. V
 • Funkcia ZENEC SmartLink umožňuje priame pripojenie k mobilným telefónom so systémom iOS alebo Android.
 • Prístroj CORE ponúka tiež technológiu weblink 2.0 pre optimálnu integráciu a vytvorenie rozhrania k zaujímavým aplikáciám Android, ako YouTube, prehrávačom audio a video súborov alebo napríklad Shoutcast. Tieto aplikácie sa na displeji prístroja v zobrazení na šírku prispôsobí rozmerom displeja a možno ich ovládať priamo z dotykového displeja zariadenia CORE.
 • Zabudované  Bluetooth 4.1 svýbornúou zrozumiteľnosťou pri handsfree telefonovaní, jednoduchým škárovaním zariadení a pohodlným ovládaním za jazdy.
 • Rýchlym vytáčanie obľúbených kontaktov a vyhľadávanie kontaktov v telefónnom zozname podľa mena a priezviska z
 • CORE zvláda aj A2DP streamovanie hudby s podporou ID3 tagov pre informácie o interpretovi a stope.
 • S navigačným balíčkom Z-EMAP-CORE, ktorý možno k prístrojom dokúpiť, môžete modely Z-E1010 rozšíriť na plne vybavený naviceiver.
 • Dokúpiteľný balíček satelitnej navigácie – predinštalovaný na 16GB microSDHC karte, obsahujúci mapové poklady 47 európskych krajín s 6,5 miliónmi prémiových POI. K navigačnému balíčku je poskytovaná ročná garancia aktuálnosti, tzn. po dobu jedného roka možno aktualizovať mapy zdarma.

Hlavné parametre

– Infotainer E> GO CORE, možnosť rozšírenia o navigácii
– Citlivý kapacitný 10,1 / 25,7cm LCD-TFT displej (1024 x 600 pixelov) so skleneným povrchom
– DAB tuner s funkciami sledovania služby DAB <> DAB, MOT Slideshow, DLS text a Comfort Scan
– Modul Bluetooth 4.1 s funkciami handsfree A2DP
– Ovládanie až dvoch kamerových systémov s funkciou automatického prepínania a dynamickými alebo nastaviteľnými pomocnými líniami
– Grafické užívateľské prostredie s podporou 15 jazykov EÚ
– Aplikácie RealDash &bull; 2 ku grafickému znázornenie dát vozidlá OBD II
– Interný hardvér CAN, integrácia funkcií podľa konkrétneho modelu vozidla
– Viacfarebná RGB ovládacie pole senzorových tlačidiel

Bluetooth

– Modul Bluetooth 4.1 s funkciou handsfree
– Import 1 000 kontaktov z telefónneho zoznamu po 3 telefónnych číslach
– Menu rýchleho vytáčania obľúbených kontaktov
– Funkcia vyhľadávania kontaktov v telefónnom zozname podľa zadaného mena a priezviska
– Streamovanie hudby A2DP s informáciami ID3 (interpret, stopa, album)
– Interné a externé Bluetooth handsfree mikrofón (externý mikrofón súčasťou sady)

Multimédia, audio

– DAB + prijímač
– FM RDS rádio s pamäťou 18 staníc a potlačením šumu DSP
– Dva porty USB 2.0 na zadnej strane prístroja na prehrávanie audio a video súborov z dátového USB nosiča
– Pripojenie Smartlink Direct smartphonov Apple iOS / Android
– Weblink 2.0® na pripojenie smartphonov so systémom Android
– Režim Easy Drive k zjednodušeniu ovládania za jazdy
– Grafický 3pásmový ekvalizér so 7 prednastavenými konfiguráciami EQ
– Frekvenčný výhybka subwoofera so strmosťou 24 dB / oct., voliteľná deliace frekvencie (55/85/120/160 Hz)
– 1 x HDMI vstup pre príslušenstvo a kompatibilné mobilné zariadenia
Zosilňovač 4 x 50 W
– 32-bitový D / A prevodník
Prehrávané audio a videoformáty – zariadenie podporuje okrem iného tieto formáty audio a video súborov: MP3, FLAC, AAC (MP4A), M4A, AVI, MP4, H.264, MKV 1080p, MPEG2 / TS, MPG, WMV, Xvid.
Iba zobrazenie prehrávaného obsahu na displeji prístroja, ovládanie prostredníctvom iPhonu Apple – táto funkcia môže byť v budúcnosti dostupná po aktualizácii softvéru, ak nie je k dispozícii v čase uvedenia produktu na trh

Pripojenie

4.2 Cinch výstup predzosilňovača (3 V)
1 x DIN vstup FM antény s 8,5V alebo 12V fantómovým napájaním, konfigurovateľným v nastavenia prístroja
1 x SMB DAB vstup antény s 12V napájaním aktívnych antén
2 x Cinch A / V vstup pre signály kamery (CVBS) so spínaným napájaním a vstupom mikrofónu (CAM1)
2 x port USB 2.0 s 1000mA nabíjacím prúdom pre smartphony Apple iOS a Android
1 x A / V vstup pre externý zdroj (vstup pre CAM2 alebo A / V In)
HDMI vstup

Dokúpiteľné príslušenstvo

 • Navigačný balík Z-EMAP-CORE nie je súčasťou prístroja Z-E1010. Slot na microSD kartu sa nachádza zo zadnej strany prístroja. Navigačný balík by preto mal byť zakúpený spolu s prístrojom.
 • Samostatne predávaný OBD II Dongle – na využitie funkcie RealDash na prístroji je potrebné

Čo ponúka  ZENEC E> GO CORE ?

Infotainer E>GO CORE

Model ZENEC E>GO CORE je inovatívne systémové riešenie, ako dovybaviť rôzne typy vozidiel infotainerom s najväčším možným displejom a kompletnou funkčnou výbavou. Ponuka montážnych rámčekov bude v budúcnosti rozšírená.

Veľký 10″ kapacitný displej

10,1”/25,7cm LCD TFT displej přístroje Z-E1010 má rozlišení 1024 x 600 pixelů a je chráněn vysoce kvalitním sklem s kapacitním dotykovým povrchem. OSD menu lze nastavit v 15 jazycích Evropské unie.

Komfortný DAB tuner

Moderný DAB+ tuner si vás získa najmä excelentným príjmom a nepostrádateľnými komfortnými funkciami, ako je sledovanie služby DAB<>DAB, MOT Slideshow, DLS text, Comfort Scan a zobrazením metadát o aktuálnom programe rádia.

Citlivý FM tuner

Vysoko citlivý FM RDS tuner má 18 predvolieb rádiostaníc a optimalizované pokrytie po EÚ. Výsledkom je čistý príjem aj slabších staníc bez šumu. Pri nových modeloch VW je možné fantómovú FM anténu pripojiť k 8,5 V

SmartLink Direct

Rozhranie SmartLink Direct pre smartfóny so systémom Apple iOS alebo Android zrkadlí obsah displeja smartfónu na displeji prístroja CORE. U mobilov so systémom Android umožňuje ovládať aplikácie priamo na dotykovom displeji vo vozidle, u iPhonov sa aplikácie ovládajú z displeja mobilu.

WebLink 2.0

Aplikácia WebLink 2.0, integrovaná do prístroja Z-E1010, umožní využívať priamo z dotykového displeja vo vozidle aj ďalšie aplikácie zo smartfónov so systémom Android. Aplikácie integrované priamo do Weblink, ako YouTube, ShoutCast alebo prehrávače audio a video súborov, potom optimálne spolupracujú so zariadením ZE1010

Ovládanie dvoch kamerových systémov

Infotainer E> GO CORE umožňuje pripojiť a ovládať až dva kamerové systémy – funkčné zostanú nastaviteľné alebo dynamické* pomocné mriežky aj 12V napájanie pripojených kamier. Funkciu prepínania je možné ovládať ručne alebo zapnúť automaticky zaradením spätného chodu. (*vyžaduje dáta o uhle volantu na CAN)

Aplikácia Realdash

RealDash, aplikácia virtuálnej prístrojovej dosky, ponúka rôzne grafické znázornenia prístrojovej dosky a prakticky v reálnom čase zobrazuje dáta, ako sú miera preplňovania motora, množstvo paliva v nádrži, otáčky motora atď. Dáta sú do aplikácie odosielané prostredníctvom samostatne predávaného Dongle OBD II.

USB prehrávanie AV súborov

Dva porty USB 2.0 umožňujú prehrávať A/V súbory z prenosného média alebo pripojeného smartphonu. Kompatibilita s modernými formátmi súborov sa vzťahuje aj na novšie formáty s vysokým rozlíšením, ako FLAC a MKV 1080p.

Audio funkcie

Z-E1010 má 32-bitový D/A prevodník, 3-pásmový ekvalizér a 24dB/oct výhybku s voliteľnými frekvenciami výhybky pre aktívny výstup zo subwoofera. Spolu so 4 x 50W zosilňovačom je prístroj CORE vynikajúcim základom pre špičkový zvuk v aute.

Reči Easy Drive

Zdroje rádia FM a DAB+ a prehrávač médií sa asi po 10 sekundách prepnú do režimu Easy Drive. Easy Drive zobrazuje veľké ikony rádiostanice, informácie o programe a ďalší obsah spolu s požadovanými ovládacími prvkami. Uľahčuje tak ovládanie, čo zvyšuje bezpečnosť jazdy.

Hi-Res súbory vo vysokom rozlíšení Flac

Z-E1010 má 32-bitový D/A prevodník, ktorý dokáže z dátových USB nosičov prehrávať audio súbory FLAC vo vysokom rozlíšení až pri 32 bitoch / 192 Hz: moderná funkcia, ktorá vám umožní pôžitok zo zvukových súborov vo vysokom rozlíšení a maximálnej kvalite.

Navigačný balíček Z-EMAP-CORE

S navigačným softvérom Z-EMAP-CORE (predávaným zvlášť) premeníte prístroj Z-E1010 na plnohodnotný naviceiver. Balíček obsahuje 16GB microSDHC kartu s predinštalovanými mapovými podkladmi 47 európskych krajín. Zahŕňa 1 rok aktualizácií máp zadarmo.

Kompatibilita vozidiel  TU  >>>

Integračná funkcia na báze zbernice CAN sa líši podľa konkrétnej značky a modelu vozidla – viď  – Prehľad integrácie pomocou CAN na internetových stránkach firmy ZENEC.

Z-E1010 Naviceiver E>GO s 10,1″ displejom využjete v týchto automobiloch:

Z-E1010 + Z-F2001 Volkswagen Polo 6R 2009> 2014
Z-E1010 + Z-F2002 Volkswagen Polo 6C 2014> 2017
Z-E1010 + Z-F2011 Volkswagen Passat / Variant / Alltrack B8 2015> 2018
Z-E1010 + Z-F2021 Volkswagen Golf VII (MKI) AU 2012> 2017
Z-E1010 + Z-F2022 Volkswagen Golf VII (MKI) AU 2012> 2017
Z-E1010 + Z-F2030 Volkswagen Tiguan II AD1 2016> 2017
Z-E1010 + Z-F5601 Škoda Octavia III 5E 2012> 2017

Potrebný rámik podľa značky a ročníku vozidla uveďte prosím pri objednávke do poznámky. Presný typ a podrobnejší popis nájdete v produktovom špeciáli nižšie..